Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Orta Dünya Genel Başlığı

36 yapabildim.
Gildor, Arathorn, Eorl, Shelob gibi adı epey geçen ve bilinenleri nasıl hatırlayamadım şaşarım.
Thorin ve Gölgeyele'nin bu kadar adının geçtiğini görünce şaştım. Thorin'den çok Balin'den bahsediliyordu diye kazınmış aklıma. :/

Güzel testmiş ya, ben 20 yapamam diyordum

36 yapabildim.
Gildor, Arathorn, Eorl, Shelob gibi adı epey geçen ve bilinenleri nasıl hatırlayamadım şaşarım.
Thorin ve Gölgeyele'nin bu kadar adının geçtiğini görünce şaştım. Thorin'den çok Balin'den bahsediliyordu diye kazınmış aklıma. :/

Güzel testmiş ya, ben 20 yapamam diyordum
Ben Brego, Hamfast Gamgee ve Thorin'i bilemedim.

Ben Brego, Hamfast Gamgee ve Thorin'i bilemedim.
Brego yok ki yahu listede, ben yazmama rağmen çıkmadı.
Goldberry de çıldırttı beni, sırf bi r eksik diye çıkmadı bir türlü. Diğerlerine iki harf yazınca çıkıyordu oysa. :/

Thorin'in Eru bildiği gibi yapsın zaten, nasıl sevmiyorsam o kadar bahsedilmesine rağmen aklımın ucundan geçmedi. Sen bile çıkarmışsın aklından.

Bu arada en son 2011'de okudum üçlemeyi. İyi kalmış yine.

Brego yoktu sanırım,tom bombadil'le elendil isildur arathorn gibileri unutmuşum,bitirdikten sonra şaşırdım nasıl aklıma gelmedi diye.

Brego yok ki yahu listede, ben yazmama rağmen çıkmadı.
Goldberry de çıldırttı beni, sırf bi r eksik diye çıkmadı bir türlü. Diğerlerine iki harf yazınca çıkıyordu oysa. :/

Thorin'in Eru bildiği gibi yapsın zaten, nasıl sevmiyorsam o kadar bahsedilmesine rağmen aklımın ucundan geçmedi. Sen bile çıkarmışsın aklından.

Bu arada en son 2011'de okudum üçlemeyi. İyi kalmış yine.
Goldberry'yi ben en başta Goldenberry diye yazdım, çıkmadı. Brego vardı sanki yahu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık