Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One-Punch Man (Murata)

Güncele geldim sonunda ama arc uzatılmış gibi geldi bana. Baya da iyi gidiyor ama bilmiyorum neden böyle düşünüyorum. Saitama'yı tutmak,Tatsumaki'nin sınırlarını göstermek istediğini anlıyorum ama Gyoro Gyoro'nun Tatsumaki için dediği "Gücünü mü saklıyordun?" artık biraz zorlama gibi geliyor. Kaçtır gücünü saklıyor yahu ? Artık Saitama'nın tek atmasının vakti geldi. Bakalım Saitama gücünü tutup ciddi yumrukla mı biterecek yoksa birazda ciddinin ötesinde bir yumrukla mı ?

Gyoro'nun Fubuki ile temasa geçtiğini öğrenmek iyi oldu. Ne kadar Onee-chan'ının gücünü ve himayesini de kabullenemese de bir bağlılıkları mevcut.

Garo'da üstün bir varlık olma yolunda emin adımlarla ilerliyor ve buda bana acaba Saitama karşısında "2'mi yiyecek acaba ?" diye düşündürtmüyor değil. Bang ve Bomb'un şimdiki Garo'yu almasının mümkünatı bile yok.

Beni en çok heyecanlandıran kısım Gyoro'nun tek yemesinden ziyade Saitama vs Garo'nun ne olacağı.

Son düzenleme:
Mangaka billur geçtiği shounen klişelerini hikayeyi ilerletmek adına bütün arca yayıp dibine kadar kullanınca ve Saitama'yı geri plana atınca insan bir soğuyor tabi. Çizimleri bu kadar seksi olmasa yemediği laf kalmaz serinin. Uzun zamandır gelmiş geçmiş en itici villain ittirmelerinden birine şahit olmak da adamın canını fena sıkıyor. Garou senin motivasyonunu ayrı gücünü ayrı seride kapladığın yeri ayrı seveyim köküne kadar.

Güncele geldim sonunda ama arc uzatılmış gibi geldi bana. Baya da iyi gidiyor ama bilmiyorum neden böyle düşünüyorum. Saitama'yı tutmak,Tatsumaki'nin sınırlarını göstermek istediğini anlıyorum ama Gyoro Gyoro'nun Tatsumaki için dediği "Gücünü mü saklıyordun?" artık biraz zorlama gibi geliyor. Kaçtır gücünü saklıyor yahu ? Artık Saitama'nın tek atmasının vakti değil. Bakalım Saitama gücünü tutup ciddi yumrukla mı biterecek yoksa birazda ciddinin ötesinde bir yumrukla mı ?

Gyoro'nun Fubuki ile temasa geçtiğini öğrenmek iyi oldu. Ne kadar Onee-chan'ının gücünü ve himayesini de kabullenemese de bir bağlılıkları mevcut.

Garo'da üstün bir varlık olma yolunda emin adımlarla ilerliyor ve buda bana acaba Saitama karşısında "2'mi yiyecek acaba ?" diye düşündürtmüyor değil. Bang ve Bomb'un şimdiki Garo'yu almasının mümkünatı bile yok.

Beni en çok heyecanlandıran kısım Gyoro'nun tek yemesinden ziyade Saitama vs Garo'nun ne olacağı.
Boros dövüşü seni tatmin etmiş miydi? Ben One'ı okuduğum için dövüşün nasıl geçtiğini biliyorum en azından tatmin eder veya etmez diyem :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık