Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One-Punch Man (Murata)

Tek resimle sizi ikna edeceğim şimdi. Çok fazla anlatmaya gerek yok, her şey ortada. :)

Yanlış bilgi veriyorsun. Tatsumaki malum talihsizliği yaşamasaydı, Garou dahil olmak üzere canavar organizasyonundaki herkesi topyekün zorlanmadan alt edebilirdi.

Son düzenleme:
Yanlış bilgi veriyorsun. Tatsumaki malum talihsizliği yaşamasaydı, Garou dahil olmak üzere canavar organizasyonundaki herkesi topyekün zorlanmadan alt edebilirdi.
Dıttt YANLIŞ. Garou dediğin adam yenildikçe zaten evrimleşen bir adam istediği kadar Tatsumaki uzaktan psychic güç kullansın sonunda Saitama gibi psychic güçlerden etkilenmeyecek hale gelir ve gene bir engel teşkil etmez Garou'ya ama Saitama apayrı bir seviye olduğu için pes ediyor(her evrimini tekliyor zaten) zaten.

Dıttt YANLIŞ. Garou dediğin adam yenildikçe zaten evrimleşen bir adam istediği kadar Tatsumaki uzaktan psychic güç kullansın sonunda Saitama gibi psychic güçlerden etkilenmeyecek hale gelir ve gene bir engel teşkil etmez Garou'ya ama Saitama apayrı bir seviye olduğu için pes ediyor(her evrimini tekliyor zaten) zaten.
Tatsumuki full gücünde Garou'yu hücrelerine ayırabilecek kudrede sahip. Garou kaç defa evrim geçirirse geçirsin onun rakibi olamaz.

Son düzenleme:
Garou'nun yenebilmesi için ancak Saitama gibi üstün/ilahi bir varlık olması lazım. Yaratıcı One'ın söylediğine göre, Mob Psycho 100 serisindeki Kageyama'nın şehirleri yerle bir edebildiği zirve versiyonu(+%100) bile Tatsumuki'nin dengi değil.
İşte bu yüzden sanmıyorum diyorum ya Garou'nun çıkabileceği seviye belirsiz adam Saitama gibi birisini gördüğü için pes ediyor kıyasladığımız adam zaten Saitama olduğundan bizlere öyle geliyor.O evrim aşamasında daha Boros gücüne bile ulaşamadı ki Boros son saldırısında gezegenini yok edeceğim diyordu sen düşün gerisini counter attack ile saldırısını nötrledi saitama reis.

İşte bu yüzden sanmıyorum diyorum ya Garou'nun çıkabileceği seviye belirsiz adam Saitama gibi birisini gördüğü için pes ediyor kıyasladığımız adam zaten Saitama olduğundan bizlere öyle geliyor.
Garou'nun potansiyelinin sınırsız olduğunun ben de farkındayım. Ancak Garou'nun Tatsumuki'yi yenebilmesi için Saitama'nın ilahi gücüne yakın bir seviyede olması lazım. Onun Saitama'nın seviyesine çıkabilmesi için de yüzlerce belki de binlerce defa evrim geçirmesi lazım. Demin de dediğim gibiGarou bahsini ettiğimiz seviyeye gelmeden önce, Tatsumuki tarafından sayısız defa atomlarına ayrılır.

Dragon Ball serisinde velet Goku'nun daha serinin başlarında Jiren ile karşılaştığını düşün, senaryo aynı.

Son düzenleme:
Garou'nun potansiyelinin sınırsız olduğunun ben de farkındayım. Ancak Garou'nun Tatsumuki'yi yenebilmesi için Saitama'nın ilahi gücüne yakın bir seviyede olması lazım. Onun Saitama'nın seviyesine çıkabilmesi için de yüzlerce belki de binlerce defa evrim geçirmesi lazım. Demin de dediğim gibi Garou bahsini ettiğimiz seviyeye gelmeden önce Tatsumuki tarafından sayısız defa atomlarına ayrılır.

Dragon Ball serisinde, velet Goku'nun daha serinin başlarında Jiren ile karşılaştığını düşün, senaryo aynı.
Kami olayı çıkabilir Garou'dan bak söyleyeyim daha devam ediyor hala ONE serisi yani öldürülemez bir karakter olabilir gerçek bir "GOD" seviyesi. Çünkü bende o izlenimi uyandırdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık