Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One-Punch Man (Murata)

O iki saldırı çarpışınca birbirini nötrlüyor, ona rağmen atmosfer binlerce km ikiye bölünüyor. Yıldız yok eder mi bilmiyorum da saldırılar olduğu gibi salınmış olsa gezegeni rahat ikiye bölerdi.
Bir saldırının planet buster seviyesi olması demek, uzaya doğru atsan bile gezegen yok etmeli demek değil sonuçta değil mi ? Kullanım şekline bakarak gezegen alıyorsa sıkıntı yok.Freezanın saldırısı gibi.

'de mi demiş, nerde demiş Star Buster diye ? Eğer öyle dediyse ya Star Buster'in ne olduğunu bilmiyor yahut da tasvir kabiliyeti yok denecek kadar az demektir. Zira, Boros'un saldırısını ezen Saitama'nın saldırısı bile öyle ahım şahım bir saldırı değildi, havaya değil de yere yöneltse kıta çatlatırdı en fazla dünyaya bir
Bir okuyucunun kişisel olarak kendisine sorduğu, 'Boros'un final sardırının kapasitesi ne?' sorusuna bu yanıtı vermiş One. Nerede gördüğümü tam olarak hatırlamıyorum ancak yanıtın ss'ni gördüğüm için kaynak güvenilir diyebilirim.

Bir de, görünüşe bakarak sınıflandırma yapmanın uygun olmadığını düşünüyorum. Dragon Ball serisinde tek parmağıyla gezegen yok edebilecek güçte adamların dövüşlerinde sadece birkaç kaya parçasının parçalandığını hatırlatırım.

Son düzenleme:
Mangayı sen mi yazıyorsun :) Evrenin kurallarını mangaka koyuyor, bu star buster dediyse öyledir, demediyse değildir.
Uzun zamandır bu kadar saçma bir yorum görmemiştim, forumu kapatalım madem, seri tartışmaya, yorumlamaya gerek yok, nasıl olsa mangaka kafasına göre çiziyor, burun kanatmayacak teknik için ortamlarda evren titretiyor der kim bilecek :)

Bir saldırının planet buster seviyesi olması demek, uzaya doğru atsan bile gezegen yok etmeli demek değil sonuçta değil mi ? Kullanım şekline bakarak gezegen alıyorsa sıkıntı yok.Freezanın saldırısı gibi.
Bunu YUKARIDA dile getirmiştim. DBZ gibi enerji dalgasını çekirdeğe yollayıp patlama tetikleme düşüncesinde olabilir mangaka, saygı duyarım ama bu haliyle karakteri planet buster seviyesinde görmem. Dünyanın çapı nere Boros'un dalgası nere, en fazla şehir yıkar o dalga, hadi en fazla dünyada delik açsın, yine de arada fark var bayağı. :)

Bir okuyucunun kişisel olarak kendisine sorduğu, 'Boros'un final sardırının kapasitesi ne?' sorusuna bu yanıtı vermiş One. Nerede gördüğümü tam olarak hatırlamıyorum ancak yanıtın ss'ni gördüğüm için kaynak güvenilir diyebilirim.

Bir de, görünüşe bakarak sınıflandırma yapmanın uygun olmadığını düşünüyorum. Dragon Ball serisinde tek parmağıyla gezegen yok edebilecek güçte adamların dövüşlerinde sadece birkaç kaya parçasının parçalandığını hatırlatırım.
Beerustan bahsediyorsan o sahne fiziksel güç gösterisi değil bence, yani parmağının ucuyla vurunca gezegen ikiye bölünüyor eyvallah da onu fiziksel gücüyle değil yıkım tanrısı yeteneğiyle yapıyor gibi geldi bana. Diğer yandan DB'yi güçlü bir evren olarak görmüyorum. Yani Goku dünyayı tek yumrukta patlatabilir mi? Mümkün değil bence, adamların bütün yıkımı ki salınımına bağlı, güç seviyesi arttıkça daha çok salınım yapıyorlar, buna bağlı hız, dayanıklılık ve sair de artıyor.

Uzun zamandır bu kadar saçma bir yorum görmemiştim, forumu kapatalım madem, seri tartışmaya, yorumlamaya gerek yok, nasıl olsa mangaka kafasına göre çiziyor, burun kanatmayacak teknik için ortamlarda evren titretiyor der kim bilecek :)
Ne alaka şimdi :) Mangaka kafasına göre çiziyor tabiki neresine göre çizecek başka.

Boros gezegenleri gezip yok eden bir boss. belki görüntüde sadece şehri yıkabilecek bir saldırı gibi görünsede hikayeye göre gezegen yok eden bir saldırı olarak belirtiliyor. Mangada öyle diyorsa öyledir. Eline aldığı Bir tane torpille çıkıp "diğerlerini yok ettiğim gibi dünyayı da yok edicem" dese yada "z.çarak beton meton bırakmayıp dünyayı delicem" dese hikayeye göre edecektir derim. Mangaka bu, kızkaçıranlada dünyayı yok eder. boyutlara takılıp tutarlılık aramamak lazım.

Onu boşverde yeni bölüm hala yok.

Murata'nın dediğine göre bölüm yüklemesi daha sürüyormuş. 137 sayfa olunca bunun düzenlenmesi ve yüklenmesi epey vakit alıyordur. Dediğine göre toplam 3 gün sürüyormuş. Yarına biter diye düşünüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık