Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece'teki Tüm Karakterlerin Güç Sıralaması

Beklenti değil bendeki tam olarak. Şu an Zoro Dof ile dövüşecek olsa, Oda'nın herhangi bir torpili ile onu yener. Luffy'nin Dof'u yenmesi ile aynı mantık işte. G4'ü vardı ama nedense Hody'e kullanmadı. Gibi.
Bak luffye dediginin aynisini cogu kez söyledim torpil isine %100 katılırim, ama bunu luffy icin daha fazla yapiyor genelde luffy yerinde zoro olsa diye mantik kurarsak sıkıntı böyle analiz yapamayiz bence ama dedigin gibi zoronun da torpille yenme ihtimali var ama bu demek degil ki zoro >=dof yani dress arcinda da ayniydi luffy >= dof değil di benim gozümde (dress arci icin gecerli) bizim tayfayi güç sirasina sokarken cok zorlaniyorum zaten cok fazla torpil isi donuyor

Bak luffye dediginin aynisini cogu kez söyledim torpil isine %100 katılırim, ama bunu luffy icin daha fazla yapiyor genelde luffy yerinde zoro olsa diye mantik kurarsak sıkıntı böyle analiz yapamayiz bence ama dedigin gibi zoronun da torpille yenme ihtimali var ama bu demek degil ki zoro >=dof yani dress arcinda da ayniydi luffy >= dof değil di benim gozümde (dress arci icin gecerli) bizim tayfayi güç sirasina sokarken cok zorlaniyorum zaten cok fazla torpil isi donuyor
Zoro'nun dövüşlerinin geneline bak. Rakibi kendisini paramparça eder ama en son tek darbede rakibini tekler falan. Zoro'yu çok severim de bunun torpil olmadığını söyleyemiyorum.

Ha Luffy > Zoro idi bence her zaman. Ama Dof olayı farklı. Son zamanlarda alay konusu oldu ama şu bir gerçek, Luffy güçlendikçe tayfa da otomatik olarak güçleniyor. O yüzden Dof'u alır diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık