Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'te Sizi En Çok Etkileyen Sahne

şu bölüm çok iyiydi, hiç beklemiyordum bunu.

Forumda eski mesajları okumuştum ne düşünüyorlar diye, boş dram boş uzatma falan yazmışlar. MF arcı güncel olsa yine aynı etki olur sanırım forumda, ruhsuzlar :artiz:

Ben Dragon yerine Beyazsakalın ayakta ölümü ve ardından savaşta aldığı yaraların aktarımını atacaktım kaliteli bulamadım :/
WB'nin o kadar kaliteli sahnesi var, niye atmıyorsunuz? WB fanları bitmiş. Ama o benim attığım Ace ile son konuşması kadar etkili değildi ya, buradaki sahnenin ağırlığı duygu yoğunluğundan geliyor. Adam ölürken bile iyi bir baba oldu mu onun onayını duymak istiyor. Bu adamın hayali falan da aileydi hep.

Zoro'nun bir şeyim yok sahnesi ve Kaido Baba'nın ortama giriş sahnesi(adadan atlama). Sanji Reis'in Mr. Price sahnesi ve kurt'a tekme atıp ben avcıyım dediği sahne. Luffy'nin kutsiyi tokatladığı sahne ve taa başlarda Morgans'ın sarışını tokatladığı sahne. Daha vardır ama şimdilik bu kadar.

WB'nin iyi bir baba mıydım, diye sorduğu sahne de bayağı etkileyiciydi. Niyeyse adam akıllı hali yok hiç hep düşük kalite koymuşlar.
Ace'in kalitesi, video'ya etki ediyordur.

Ace'in kalitesi, video'ya etki ediyordur.
çizim israfı yahu her arc bir yerden fırlıyor bıktım artık aptallığı yüzünden öldü hala sanki çok önemliymiş gibi şap diye atıyorlar her arc buna bu kadar emek vereceğine big moma biraz akıl verseydi ya da haydutlara ve korsan avcılarına falan biraz sahne verseydi serinin kalitesi artardı hasta yaşlı adam huzuruyla gemisinde ölmek yerine bu veleti kurtarmaya gitti yazık oldu zaten hastaydı rahat rahat takılırdı gemisinde

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık