Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'te Romantizm

Oda SBS’de söylediği söz “Onlar maceraya aşık” derken kesin olmayacak diye bir tabir kullanmıyor. Bildiğin geçiştirmiş. Ben Luffy’nin Nami’yi kimseye bırakmayacağını düşünüyorum. Geminin kaptanısın, güzel bir rotacın var, ben olsam bırakmam.

Tayfa içi romantizm olmayacak derken de kelime oyunu yapıyor .🤦‍♂️ Tayfa dağıldıktan sonra Sanji ve Nami evlenir yani sorun yok demek oluyor bu. :) Fakat bir kötü yanı Sanji ve Nami yaşıyorsa başkaları ölecek demektir o yüzden seri sonu Luffy ve Zoro’nun ölmesini bekliyorum.

Oda SBS’de söylediği söz “Onlar maceraya aşık” derken kesin olmayacak diye bir tabir kullanmıyor. Bildiğin geçiştirmiş. Ben Luffy’nin Nami’yi kimseye bırakmayacağını düşünüyorum. Geminin kaptanısın, güzel bir rotacın var, ben olsam bırakmam.
Adam live action senaristlerine bile tayfada asla romantizm istemiyorum diye şart koşmuş, hiç sanmıyorum geçiştirdiğini.

Tayfa içi romantizm olmayacak derken de kelime oyunu yapıyor .🤦‍♂️ Tayfa dağıldıktan sonra Sanji ve Nami evlenir yani sorun yok demek oluyor bu. :) Fakat bir kötü yanı Sanji ve Nami yaşıyorsa başkaları ölecek demektir o yüzden seri sonu Luffy ve Zoro’nun ölmesini bekliyorum.
Ölsünler zaten luffynin oğlunun animesini falan izlemek istemiyorum seri bitince. Spin off Garp,Xebec,Roger,Mihawk serisi falan izlenir de 2. bir Borutoyu kimse istemez

Tayfanın kendi içinde romantizm olmadığı sürece dışarıdan kimlerle oldukları benim açımdan sorun değil.

Zoro-Tashigi, Sanji-Pudding, Usopp-Kaya bunlar yüksek ihtimalle olur(sonuncusu kesin gibi). Luffy Hancock pek emin değilim.

Ancak One Piece de romantizm olsa da pek çok ana akım animede gördüğüm sorun romantizmin adamakıllı işlenmemesi. Bir iki ima yapılır seri içinde ama adamakıllı gelişim olmaz. Finalde aha şu şunla evlendi diye bağlanır. Aşk türüne öncelik verenler hariç Batı tarzı, karakterler arası uzun seriye yedirilmiş ilişkiler yaşanmıyor. Öyle anime var sen bilmiyorsun diyen arkadaşlar tavsiye verirlerse sevinirim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık