Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'te Romantizm

Dragon x Robin olacak. Yanlarına da saboyla koalayı alırlar.

Robin zaten bu yüzden anlatamıyor Luffy'ye . Babanla manita olduk diyemiyor :D

Sanji ve romantizm pek uyuşmuyor,Sanji sapığın teki bence.Onun için Sanji'den bir izdivaç beklemiyorum,genelde böyledir.
Zoro ve Luffy için ise durum farklı ikisininde kadınlara karşı zaafı yok gibi kendi hedeflerine ve hayallerine aşırı sadıklar.Böyle karakterler için evlenme konusundan söz edebiliriz.Hancock'u beğenmese bile Luffy,bir şekilde Luffy'e yamanacak bence.Zoro ve Tashigi çok mantıklı geliyor.Zoro ve Nami arasındaki teoriyi daha önce okumuştum açıkçası asıl istediğim budur.

Zoro'nun bir kadınla takılacağını sanmıyorum. Luffy zaten mal serinin sonunda ölmüş olur.
Sanji birini bulamazsa yazık olur :D ama en çok Violet ile yakıştırıyorum

Entaroadun

Hiç gerek yok böyle şeylere. En fazla şununla şu evlendi deyip geçsin onun dışında boş iş.

Üye silindi 1004

Zoro istediğini alır arkadaşım adam yakışıklı kaslı ve tarz. Saçları bile yeter. Robin kaç senedir köpek gibi aşık ama, Roronoa Zoro yüz vermez. Farklı adamdır Zoro. Perona 2 sene Zoro'nun peşinden koştu, Mihawk Zoro'ya "oğlum bu kız sana hasta, seni bana anlatmaktan başımın etini yedi. Ağız tadıyla şarap içemiyoruz" artık dedi. Nami'den bahsetmiyorum bile. Nami ilk gördüğü günden beri Roronoa Zoro gerçeğinin farkında ve ona aşık. Sanji'nin çok şansız olmasının en büyük sebebi bu aslında Roronoa Zoro gibi bi adamla aynı tayfanın bir üyesi olmak. Tüm kadın karakterler Zoro'ya aşık. Mesela Hancock. Hancock, Zoro'nun posteriyle yatıp kalkıyor. Luffy'e aşık olmuş filan yalan bunlar arkadaşlar. Luffy'i kullanıp Zoro'yla tanışmaya çalışıyor. Zoro elde edemeyeceğinden değil gerek duymadığı için kadınlara yüz vermiyor.

Sanji'ye sapık diyenleri kınıyorum arkadaşlar. Sanji gerçek bir aşk adamı. Sapık dediğin Brook veya Franky gibi olur. Biri senelerdir aynı donla geziyor ve kendine sapık denilince mutlu oluyor. Diğeri her gördüğü kadının donunu görmek istiyor. Sanji sadece dünyadaki tüm kadınlar mutlu olsun istiyor. Görünmezlik meyvesi istemesi onu sapık yapmaz.

Roronoa Zoro

Zoro istediğini alır arkadaşım adam yakışıklı kaslı ve tarz. Saçları bile yeter. Robin kaç senedir köpek gibi aşık ama, Roronoa Zoro yüz vermez. Farklı adamdır Zoro. Perona 2 sene Zoro'nun peşinden koştu, Mihawk Zoro'ya "oğlum bu kız sana hasta, seni bana anlatmaktan başımın etini yedi. Ağız tadıyla şarap içemiyoruz" artık dedi. Nami'den bahsetmiyorum bile. Nami ilk gördüğü günden beri Roronoa Zoro gerçeğinin farkında ve ona aşık. Sanji'nin çok şansız olmasının en büyük sebebi bu aslında Roronoa Zoro gibi bi adamla aynı tayfanın bir üyesi olmak. Tüm kadın karakterler Zoro'ya aşık. Mesela Hancock. Hancock, Zoro'nun posteriyle yatıp kalkıyor. Luffy'e aşık olmuş filan yalan bunlar arkadaşlar. Luffy'i kullanıp Zoro'yla tanışmaya çalışıyor. Zoro elde edemeyeceğinden değil gerek duymadığı için kadınlara yüz vermiyor.

Sanji'ye sapık diyenleri kınıyorum arkadaşlar. Sanji gerçek bir aşk adamı. Sapık dediğin Brook veya Franky gibi olur. Biri senelerdir aynı donla geziyor ve kendine sapık denilince mutlu oluyor. Diğeri her gördüğü kadının donunu görmek istiyor. Sanji sadece dünyadaki tüm kadınlar mutlu olsun istiyor. Görünmezlik meyvesi istemesi onu sapık yapmaz.
Görünmezlik meyvesini kadınların haberi olmadan onları mutlu etmek için istiyor. Gerçek hazzı tattırmak istiyor. Hemen yanlış anlayın tabii garibanı :| Ayakkabı olur, çanta olur, elbise olur. Bunlar önemli.

Üye silindi 1004

Görünmezlik meyvesini kadınların haberi olmadan onları mutlu etmek için istiyor. Gerçek hazzı tattırmak istiyor. Hemen yanlış anlayın tabii garibanı :| Ayakkabı olur, çanta olur, elbise olur. Bunlar önemli.
Gerçek bir komi ruhu var Sanji'de, hizmet etmenin bir sanat olduğunu herkesten çok daha iyi biliyor. Ve bu yüzden hizmet isimli sanatı kedince bildiği en güzel değere adamak istiyor Sanji. Kadınlara. Sapık olan Brook.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık