Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'te Romantizm

standart romantik iliski bicimleri korsanligin dogasina pek uygun gelmiyor bana, zaten one piece de romantik iliskileri isledigi zaman ya flashbacklerde veriyor ya da komedi unsuru yaratmak icin kullaniyor. ortada ayrica naruto da oldugu gibi askindan geberdigi halde acilamayan tipler de yok. O yuzden seri sonu herkesin birbirine yamandigini gorecegimizi zannetmiyorum. Kaldi ki tayfa icinde birilerinin iliski yasamasi da iliski dinamiklerini kaldirir atar. Ki bu sadece hasir sapkalara ozgu bir durum da degil. Denize aciliyorsan o kadin geride kalacak. Aksi durumda en iyi ihtimalle senyor pink'in durumuna dusuluyor.

Bunun haricinde luffy'nin sapina kadar aromantik aseksuel oldugunu dusunuyorum. Kimle shiplerseniz shipleyin oturmuyor cocugun ustune. Sanji zaten herhangi bir kadinla uzun iliski yurutemez. Nami yi de Robin'i de haketmiyor. Gecin o shipleri.

Ha ama zoro ve tashigi yi deli yakistiriyorum orasi ayri. Wano arci bitmeden kuina ve zoro gizemi cozulse keske. Uhu.

Ha bi de, daha once de yazmistim buraya da yazayim. Law in Luffy ye ciddili ciddili asik oldugunu dusunuyorum. Adam resmen kendi tayfasini unuttu Luffy'nin gotunden ayrilmiyor. Ama sorsan muttefikler yani tayfaya da katilmayacak. He gulum he. Az once dedigim sebeplerden oturu shiplemiyorum, tipki hancock gibi tek tarafli kaldigini ve kalacagini dusunuyorum. Canon cikarsa cok gulecegim yanliz.

İlişki müessesi esnek biraz One Piece'te, dümdüz bir ilişki görmeyiz seri sonunda ama rayleigh ve shakki gibi yaşlanan kişiler görürüz. Sanırım aralarında romantik ilişki olduğunu düşündüğüm/istediğim tek ikili Sabo ve Koala

Romantizmi hiç sevmiyorum. Aşklar, evlilikler vs. olabilir ama suyunu çıkarmadan yapılmasını tercih ederim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık