Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'te Romantizm

Nami x luffy
Tashigi x zoro
Pudding x sanji
Jinbei x robin
Zou'da ki hemşire x chopper
Wanda x brook
Franky x iceburg

Sai - Baby 5
Shanks - Makino
Sabo - Koala
Smoker - Hina
X-Drake - Bonney (Kazara bir yerde gördüm çok tuttum bu ikiliyi)
Usopp - Kaya

Seride sevdiğim çiftler. One Piece gerçek hayata dair konuları içeren bir seri aşk-evlilik-romantizm gibi şeyler de olur, olmalı ki oluyor da zaten. Öyle gözümüze sokulmadığı sürece kıyıdan köşeden böyle şirin detayları görmek bence hikayeyi daha gerçekçi ve sevilesi yapıyor.

Luffy'i şipleyebileceğimiz güçlü bir aday yok imparatoriçe hariç. Onla da çok uyumsuzlar. Luffy bakir ölecek bu gidişle.

Üye silindi 1004

One Piece'de romantizm konusunu görünce gönül rahatlıyla yazabileceğim bir konu sandım. Çünkü romantizm sadece milletin birbirine cinsel anlamda atlaması değil. Mesela aile aile diye ağlayan boomer karakterler de has romantizm.

Romantizm olsa şimdiye olurdu.

Ama yan unsur olarak güzel gidiyor. Örneğin Sanji ile Pudding'inki aşk değildi pek ama güzel bir hikayeydi. Bitişi özellikle.

Ve Russian ile Senor. Sırf Russian gülümsedi diye girdiği kıyafet. Oda romantizmi sevmiyor.

Romantizm olsa şimdiye olurdu.

Ama yan unsur olarak güzel gidiyor. Örneğin Sanji ile Pudding'inki aşk değildi pek ama güzel bir hikayeydi. Bitişi özellikle.

Ve Russian ile Senor. Sırf Russian gülümsedi diye girdiği kıyafet. Oda romantizmi sevmiyor.
Oda çok abartıyor reis. Şaşırma ifadeleri, mutlu olma ifadeleri falan aşırı abartı, abartmaktan hoşlanıyor.

Hiyori-Zoro
Hancock-Luffy
Pudding-Sanji

Zaten belli başlı bir romantizm var...
Bu üçünün dışındakileri elenek lazım, belki Roger ve Rough aşkı da girebilir.

Sanji Reis bu serideki aşık olmayı en hak eden tip ama gel gör ki gelen geçen hıyanet ediyor reise. Şimdiye kadar bir Viola, bir de Pudding oldu reisimizin kıymetini bilen. Devamlı komedi malzemesi olsun diye kadın görünce çıldırtıyor ama bu meseleyi yavaş yavaş aşmalı artık, artık kadınlardan yüz çevirmeli bence. Sanji'yi şehvetsiz hayal etsenize, Benn Beckman klasmanına girerdi karizma klasmanında.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık