Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] One Piece'in En İyi Satranç Oyuncusu

Hangi babayiğit buradan galip çıkar?

• Kullanılan toplam oy
    47
Shanks tabi ki, Marinford'a gelip savaşmadan savaşı durdurabilmesi güzel bir hamle. Moby Dick'e çıkıp Beyazsakal'ı uyarması, Kaido'yu yaralanmadan ve zarar görmeden durdurabilmesi. Reverie'de Gorosei ile görüşebilen tek korsan imparator olması. Shanks'ın bir stratejist olduğunu gösterir. Sağ kolu olan Ben Beckman'ın da çok zeki bir karakter olduğunu duymuştuk. Ben Shanks'ın en iyi satranç oyuncusu olacağını düşünüyorum. Yeri geldiği zaman kolunu bile kaybetmekten çekinmeyen biri.

Yazdıklarını okuyunca stratejist değil de savaş karşıtı gibi geldi bilemedim. Pasifist diyecektim hatta ama o kadar da değil.
Savaş karşıtı olsa soylu biri olur, şölenlere katılır hatunlarla gününü gün ederdi. Bu adam Korsan İmparator'u. Ayrıca mesele dostları olduğu zaman gözünün nasıl karardığını biliyorsun. Belli ki bir strateji peşinde koşuyor.

Savaş karşıtı olsa soylu biri olur, şölenlere katılır hatunlarla gününü gün ederdi. Bu adam Korsan İmparator'u. Ayrıca mesele dostları olduğu zaman gözünün nasıl karardığını biliyorsun. Belli ki bir strateji peşinde koşuyor.
En basiti Luffy üstüne bahse girmedi mi bu adam Wb ye öyle demedi mi ? Kolumu ona feda ettim, tarzı bir şey.. Luffy şimdi canavar.

Dragon ya da Law diyecektim ama düşününce Dragon daha ağır bastı. Sonuçta Law büyük resmi gören birisi değil, hisleriyle hareket ediyor hala.

Dragon ve Shanks baya sağlam bu konuda. Luffy'yi de tavla konusuna alalım lütfen, iyi zar atar reis.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık