Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] One Piece'in En Gizemli Olayı

Gizemli Gördükleriniz ?

• Kullanılan toplam oy
    318
Evet çıkışıydı florian daki son bölümdü diye anımsıyorum..

Yılda şu kadar gemi kayboluyor vs denmesinin sebebi bunlardı bence
boyutlarını ve o ışıkları gözleri varsayarsak, bayağı tehlikeli ve gizemli gibiler. Pek hortum gibi değiller sanki av peşindeler.
Ben bölgenin hava muhalefetine ve doğal faktörler haricinde az da olsa thriller bark'ın etkisine bağlamıştım. Tabi söylediğin şekilde olsa çok daha keyifli olur. :D

Yılda şu kadar gemi kayboluyor vs denmesinin sebebi bunlardı bence
boyutlarını ve o ışıkları gözleri varsayarsak, bayağı tehlikeli ve gizemli gibiler. Pek hortum gibi değiller sanki av peşindeler.
One piece boyut karşılaştırmaları var youtube da en büyük varlık bunlar olarak gösteriliyor red line kadar çıkarlar sanırım.

Evet, karıştırmışım. Belki bunlar bizimkilerin sabaody öncesi buradan sonra karşılaştıkları şu yukarı doğru uzanan deniz hortumlarının yansımasıdır. :bilmem:
Hayır, değil. Bu şey her ne ise canlı bir varlık, kırmızı parıldayan gözleri var. Ayrıca atılan sayfanın bir öncesinde Lola bu yaratığı görür gibi oluyor.

Çoğu açıklanacak zaten Bege'nin olayı da NW için çok garip değil manyetik alan fışkırıyor zaten her yerden. Florian'daki elemanlar hem ürpertici hem de açıklanacağından emin olunmadığından onu seçtim.

@Smoker Sence Florian Triangle'de gördüğümüz yaratıkların deniz krallarına benzer bir rolü var mıdır ? İnternette yaratıkların gözlerinin Im'e benzemesinden dolayı son savaşa onun safında savaşabilecekleri ile ilgili bir teori okumuştumda.

@Smoker Sence Florian Triangle'de gördüğümüz yaratıkların deniz krallarına benzer bir rolü var mıdır ? İnternette yaratıkların gözlerinin Im'e benzemesinden dolayı son savaşa onun safında savaşabilecekleri ile ilgili bir teori okumuştumda.
Bu yaratığın gözleri hiç görünmedi ki, Im ile karşılaştırma yapalım. Bu her ne ise, Deniz Kralı falan değil. Ayrıca ben bunun tek bir yaratık olduğunu düşünüyorum. Belli ki sisi getiren şey bu yaratık, fırtına falan da çıkarabiliyor. Hava olaylarına hükmetme gücü olabilir.

• Like
Tepkiler: KFC
Bu yaratığın gözleri hiç görünmedi ki, Im ile karşılaştırma yapalım. Bu her ne ise, Deniz Kralı falan değil. Ayrıca ben bunun tek bir yaratık olduğunu düşünüyorum. Belli ki sisi getiren şey bu yaratık, fırtına falan da çıkarabiliyor. Hava olaylarına hükmetme gücü olabilir.
Antik silah Uranüs ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık