Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'e Başlayayım mı Diyen Kişiye Ne Dersiniz?

One Piece'ye başlanır mı?

• Kullanılan toplam oy
    306
Öneririm.
2014 yılında, oyundan tanıdığım bir arkadaşımın önermesi ile ben de bu dünyaya ayak basmıştım. (Yanlış hatırlamıyorsam 600'e yakın bölümü vardı. Uzundu...) Hatta o zaman ilk opening'i izlediğimde "arkadaş bu izlenir mi yaa? Baksana kocaman yılan balığı gibi figürler var." gibi yorumlar da yapmıştım. Tabi o zamanlar Animenin "A"sını bilmem...
Ancak, bir bölüm iki bölüm derken, bir haftada sağlam bir ilerleme gösterdiğimi, peşi sıra bölümleri izlediğimi de daha dün gibi hatırlıyorum.
Güncele geldikten sonra her hafta beklemek, haftasından bölümün yayınlanmadığını görmek gibi değişik sancılara da maruz kaldım :)
Hatta, Lise ve devamında Üniversite hayatımda benim gibi bir One Piece sevdalısına rastlamama sıkıntısını da çektim :( Bu durumun yalnızlığı gerçekten kötü...
Heyecanına bir başkasının ortak olması bence olabilecek en güzel şeylerden birisi... Tabi ben bu açıdan yalnızdım...
Korsan Fan ile tanışmam aslında daha eskiye dayanır. 2016 gibi keşfetmiştim burasını ancak Roronoa Zoro nickini alan bir arkadaşımız olduğu için "acaba ne nick koysam?" tripleri içerisinde bir türlü karar verememiş ve kayıt olamamıştım. :hhh:
Daha sonra ise Üniversite uğraşları vs. ve devamında "Ben en iyisi bölümleri biriktireyim" düşüncesi ile burasının varlığını unutmuşum...
Taa ki bu herkesin gündemine oturan sayının çıkışına kadar... Birden her yerden önüme düşer oldu One Piece...
"Yahu ne oluyoruz?" soruları ile kendimi 200 küsür birikmiş bölümün başında buldum...
Daha sonra ise, One Piece'nin 4-5 yıl içerisinde biteceği duyumlarını aldım. İzlemeye başladığım bölümü kapatarak, "yahu bu biter ise ne olur?" gibi derin sorular içerisine girdim.
Öyle olur böyle olur, derken kendimi yeniden burada buldum :) Unutmuşum! dedim...
Şuan yeni bölümleri hızlıca izleyememenin dahası açamamanın bir eşiğinde, buraya yorum yazıyorum :)
Bu yorumun uzamasına dahi etki eden bir seriyi önermemem de pek tabi olmaz...
Tabi, bin küsür bölümü görünce insanların gözleri korkmuyor da değil :) Günde bir bölüm izlesen 3 yıl sürecek :))
Uzun lafın kısası, One Piece'nin benim hayatımda renkli bir yeri vardır. Bilemiyorum başka animeler izlemediğim için de böyle düşünüyor olabilirim :) Hatta bazı arkadaşlarımız haklı eleştirilerde bulunuyor. Ancak ben eleştiri de yapamıyorum nedense...
Şuan bölümleri Arşivlemeye başladım... İleride One Piece'yi One Piece gibi web denizinde aramak zorunda kalmayayım diye :) Zira çocuklarım ile izlemek istiyorum bu seriyi...
Onların da benim hayal dünyamın bir ortağı olmasını istiyorum...
Neyse... İlk yorumu buraya yapmak istedim.
Tabi, nick sıkıntısı yine çekmedim değil (3 gün boyunca "acaba ne alsam" düşüncesine yine girdim :flaugh: ) ama nihayetinde bir tane buldum... Katana olsun da :))
Biraz uzun da oldu. Kusura bakmayın. İçimi döktüm kısaca... :)
Teşekkür ederim.

Başlarım böyle seriye diyerek ters manyel de yapılabilir. 1040 sonrasında muhatap söylenirse ben onu tepki anlamında demiştim dersiniz.

Mantıklı düşününce önermem ama konu zevklerim olunca mantıklı düşünemiyorum. Çevremdeki herkes one piece "fanatiği" olduğumu biliyor. Hatta yakın arkadaşlarımdan biri bana sürpriz yapmak için başlamış da alabastada salmış. Kuzenim 3 yazdır zoraki benim one piece sohbetlerime maruz kalıyor. Zoraki de demeyelim gerçi o da eğleniyor bence. O da alabastaya kadar gelip salmıştı... ne bu alabasta laneti ya... bi arkadaşım da meraklı ama onda da bin bölüm fobisi var. Kardeşim manga hızlı akıyor diyorum anlamıyor....
Ama çevremde op takip eden olsn çok isterdim. Birlikte yükselebileceğim, birlikte odaya sövebileceğim biri...

Mantıklı düşününce önermem ama konu zevklerim olunca mantıklı düşünemiyorum. Çevremdeki herkes one piece "fanatiği" olduğumu biliyor. Hatta yakın arkadaşlarımdan biri bana sürpriz yapmak için başlamış da alabastada salmış. Kuzenim 3 yazdır zoraki benim one piece sohbetlerime maruz kalıyor. Zoraki de demeyelim gerçi o da eğleniyor bence. O da alabastaya kadar gelip salmıştı... ne bu alabasta laneti ya... bi arkadaşım da meraklı ama onda da bin bölüm fobisi var. Kardeşim manga hızlı akıyor diyorum anlamıyor....
Ama çevremde op takip eden olsn çok isterdim. Birlikte yükselebileceğim, birlikte odaya sövebileceğim biri...
Hepsi tam seri açılacakken salmış ya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık