Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] One Piece'deki En İyi Yönetici/Lider?

Akainu değil. O önce Fujitora'ya laf geçirsin. Bir de astlarına sahip çıksın, öldüreceğine.
Dragon da değildir, yoldaşının kepaze olmasını engelle(ye)memistir.

Kitleleri etkileyebilmesi şıkkını görünce akla gelmesi gereken ilk kişi Luffy'dir. Forumun gözbebeği Mihawk, denizlerde en büyük güç onunki diyerek buna vurgu yapmıştır zaten. Biraz salaktır, taktik pek bilmez, direkt dalar. Ancak sevdikleri ve masum insanlar söz konusu olunca, kafası işler. Oyaji kusra bakmasın, o lider değil babadır. Zaten o da Luffy'e meşaleyi devretmiştir.

Shanks ve dof'dan başka çıkmaz. Shanks daha önde bana göre
oyaji'den sadece baba olur. Fazla düşkünlüğünden kaybediyor.
sengoku fazla yumuşak iken akainu ve teach liderlik için fazla bencil ve katılar.
dragonda ise lider duruşu yok daha arka planda kalıyor.

Bayağı zor anket olmuş yahu. Ne desem bilemedim. Herhalde Oyaji'ye giderdi oyum. MF'de Sengoku'nun planlarına karşılık vermesiyle olsun, tayfasına verdiği değerle olsun, etrafındaki kişileri etkileyebilmesiyle olsun, her şeyiyle tam bir lider.

Shanks diyecektim aslında ama Luffy'nin kaçırıldığı anda hızlı karar verememesi ve fazla görmememiz sebebiyle diyemedim. Diğer yandan denizciler adamlarını umursamıyor zaten. Luffy ise iyi hoş, hemen hemen bütün özellikleri karşılıyor (özellikle tayfasına değer verme) ama zeki değil ve kaptan olduğu nadiren hissediliyor.

Akainu mu ? :hhh:

Fujitora iplemedi, Ryokugyu iplemedi... Yazık garibim denizci askeri de bu beni başlar diye sözünü dinliyordur. Emrindeki kişilere bir rütbeyi ve resmiyeti temsil ettiği için komuta eden adam mı en iyi lider ?

Sengoku Garp'a söz geçiremiyordu ama Garp'tan bahsediyoruz yani normal. Ama Akainu hem Fujitora hem de Ryokugyu'ya söz geçiremeyerek itibarını ciddi manada zedeledi. Ondan olmaz yani çok şey yapmayın :oops:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık