Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece'de Hiç Bug Yok mu?

Kizaru'nun meyve kullanımı geldi aklıma, o kadar hızlıysan neden hızını kullanmıyorsun Marineford'daki bütün basit korsanları saniyeler içinde indirebilirdin :/ Ama tabii ki bu bir shounen manga ve hızını full potansiyel kullansaydı ortada adam bırakmazdı sıkıcı olurdu. O yüzden çok kafa yormamak gerek
Meyveyi sınırlamış bide Kizaru'nun kafası yavaş çalışıyor sanırım. Ondan kaynaklı olabilir, güzel bir tezat oluşturmuş. Pika Pika'yı başkası yeseydi anlardık, Kizaru'dan mı kaynaklı yoksa meyvesiyle mi alakalı :D

Kizaru'nun meyve kullanımı geldi aklıma, o kadar hızlıysan neden hızını kullanmıyorsun Marineford'daki bütün basit korsanları saniyeler içinde indirebilirdin :/ Ama tabii ki bu bir shounen manga ve hızını full potansiyel kullansaydı ortada adam bırakmazdı sıkıcı olurdu. O yüzden çok kafa yormamak gerek
The Flash gibi olurdu sanırım o zaman. Ki dizide bile tüm hızını kullandırtmıyorlar. En güçlü herolardan birisi kendisi.

Shirahoshi nasıl doğdu? Yumurtadan mı çıktı? Yoksa sezeryan mı?
Garp gemiden büyük gülleyi nereden çıkardı? Yoksa o da mı sezeryan?

Kıyafet mevzusuna girmeyeyim dedim de Mihawk'ın kılıcı bahsi geçmiş, bu da o tarz bug. Kaptanların omuzlarına astıkları paltoları neden hoplayıp zıplarken uçup gitmiyor? Kesin ip var :D

The Flash gibi olurdu sanırım o zaman. Ki dizide bile tüm hızını kullandırtmıyorlar. En güçlü herolardan birisi kendisi.
Yeri değil ama Flash'a da kılım. Reverse Flash falan eline bıçak, tabanca gibi bir şey alsa dünyayı ele geçirir ama yok illa yumruklaman, boynundan tutup şehirde dolaştırman lazım :D Demek ki süper hız işini hikayede kullanmak riskli bir işmiş.

Hızını o şekilde kullanmıştı bir kere. Nükleer bomba patlamadan önce bir saniyede 500.000 nüfuslu kentteki herkesi tek tek şehrin dışına taşımıştı.

Neptün ile otohime :)) gerci bunlar yari balık olduğu için dış döllenme dış gelişme de geçiriyor olabilirler.
Ace'in WB'ye Luffy'nin ödülünü göstermesi. Mangada var mıydı bu sahne?
İmkânsız bir olay aslında. Davul krallığında karasakalin 6 ay önce tayfasiyla beraber saldırdığını söylediler. Ace BB thatchı öldürdükten sonraki sabah direk denize açılıyor. Luffynin odulu cocoyashiden hemen sonra koyuluyor. Luffnin cocoyashiden davula 6 aydan daha uzun bir surede gitmiş olması imkânsız olduğuna gore(Bu konuda net sayısal bir değer var mi bilmiyorum) aceim WB te o posteri göstermesi imkânsız(gerçi bu sanhe mangada var mi onu da bilmiyorum 4 5 yıldır manga takip ediyorum)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık