Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] One Piece'de En Sevmediğiniz 5 Karakter

zoro yazan var,luffy yazan var.
Bu 2 karakteri yazan arkadaşlar nedenlerini açıklayabilirler mi?

Bende yazayım
1-Heralde cogunun ortak goruş momo:of:
2-Ottoime
3-Ace
4-Kutsallar
5-Skypiadaki şişko rahip

hadi zorlarım zorlarım zoroyu belki anlarım da luffy ne alaka adam zaten ana karakter :D olay adamın üstüne . anlayamadım :confused:
En sevmediğin adamların baş karakterde oldugu seriyi izliyorsun.O arkadaşlar için opyi bitirmek işkence olmuş olmalı.Çünkü ben ace hariç yazdıgım karakterlerin sahnesinde ileriye alasım geliyodu.Luffy ve zoro sahnelerinde çektiklerini dusundukce tebrik edesim geliyor o arkadaşları.
Ayrıca zoronun kendini nefret ettirecek ne hareketi olabilir gerçek anlamda merak içerisindeyim.Kendini en kötü 5 e sokacak kadar.
O arkadaşları tebrik ediyor başarıların devamını diliyorum.Yaptıkları çok zor bir iş.Küçümsemeyin.

5 yetmez bana ama aklıma gelenlerden bir başlıyım bakalım:ehe:
spandam ve yedi ceddi- arlong ve tüm tayfası- balık adam adasındaki herkes jimbei de dahil tipini beğenmiyorum- cc ve ekibindeki geriler- dof ve üzerine tükürdüğü kedide dahil bağlantısı olan herkes- momonosuke zaten nedenini herkes biliyo- enel enel enel- kutsal ejderler- foxy ve tayfası- Helmeppo ve babası ve ona karşı dahi çıkamayan denizciler- caribou- jaya (alay adası) daki her korsan müsvettesi-..........

not: şimdilik bu kadar aklıma geldikçe noktalardan devam edicem:artiz:

1-Chimney denen küçük velet.Elime geçse kafasını koparırım
2-Koala denen köle kız.Suratsız velet.
3-Zoro (yorum yok)
4-Luffy denen kendini korsan sanan velet.Saçma sapan haraketler.
5-Sabo (geberdi gitti zaten)
6-Ace (ulan sen kimsin de karasakalı durdurucan ? )

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık