Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Zaytung Haberleri

Doflamingo ve Kral Riku arasındaki dressrosada yapılacak krallık seçimlerinde oy kullanılırken denden mushilerin kapanması sonucu bazı oyların Kral Riku aleyhine yanlış sayıldığı idda edildi.
Bu olaylarla ilgili Enerji bakanı Trebol Açıklama yaptı
'Denden mushileri oyuncak bozdu' dedi.
Kral Riku tarafında bu söze cevabı merakla bekleniyor

Yeni Dünyada dengeler bozuldu !!!!
Yurtdışından getirdiği kaçak meyvelerle yakalanan Doflamingo beni içeri atarsanız
Benim müşterilerim meyve yiyip karnı doymasa aç kalırlarsa savaş açar bunu sorumlusu ben olmam.
Onların zincirlerini ben tutuyordum yemek veriyordum pavyona götüryordum .
Ben olmasam aç kalır sizin bütünüyle yutarlar.
Şimdi dengeler bozuldu.!!!Büyük savaş yeni başlıcak benden kalan boş koltuğa kim oturacak.
Shicibukailermi ? Yoksa yeni yetme veletlermi? Yoksa 4 younkomu?
Sizi YUTACAK OLAN SAVAŞA HAZIR OLUNNNN.

Yeni Dünya da düğünlerin yasaklanması bir çok sektörü derinden etkiledi.
Zurnacı Scratchmen Apoo: Ekmeğimizle oynuyorlar. Wano da çoluk çocuk aç bekliyor. Gidip yamuk yumuk meyve yiyorlar. Virüs tamamen düğünlerde takılan altının alınmaması ve fiyatının düşmesi için uydurulmuş. Bakın ben takmıyorum. dedi.

Reverie'de denizciler tarafından yakalanan Devrimci Sabo, üstü Dragon'a ateş püskürdü;
"Ulan zaten ateşimiz 900 bölümde bir yanıyor onda da bana casus işi yaptırıyor. Yok size devrim falan" diyen Sabo'nun uzuv sayısında eksiklik vardı.

Reverie'de denizciler tarafından yakalanan Devrimci Sabo, üstü Dragon'a ateş püskürdü;
"Ulan zaten ateşimiz 900 bölümde bir yanıyor onda da bana casus işi yaptırıyor. Yok size devrim falan" diyen Sabo'nun uzuv sayısında eksiklik vardı.
zaten meyvesiz 600m eden adamın yakalanmasına anlam veremiyorum üstüne üstlük bu adamlar casuslukta ustalaşmış kesin bir mallık yapmıştır

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık