Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece vs. Naruto

Hangi Taraf Kazanır ?

• One Piece Ekibi

Kullanılan: 73 40.3%
  • Naruto Ekibi

Kullanılan: 103 56.9%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 5 2.8%

• Kullanılan toplam oy
    181
Demin dediğim gibi Ichigo Db evrenini tek bitirebilir. Eğer aksi kanıtlanmadıysa en son Ichigo ve Aizen boyutsal olarak üstündü. Algılayamaz bile onları Goku,Whis seviyesi karakterler.
Akainu logia diğer evrenlerde haki yok ona nasıl dokunacaklar tarzı bir yaklaşım ama bu. DB dediğin güç seviyelerinin en bokunun çıktığı seridir. Boyut falan dinlemezler çıtır çerez niyetine gezegen yok ediyorlar o evrende.

Demin dediğim gibi Ichigo Db evrenini tek bitirebilir. Eğer aksi kanıtlanmadıysa en son Ichigo ve Aizen boyutsal olarak üstündü. Algılayamaz bile onları Goku,Whis seviyesi karakterler.
Bu evren kurallarıyla alakalı bi durum. Öyle bakarsan sıradan shinigamiler de hissedilemiyor.

Sıradan bi insan rukia’yı neden hissedemiyorsa güçlü karakterler de o yüzden aizen’i hissedemiyordu. Ama azcık hollow’lara maruz kalan biri shinigami görebiliyor. Aizen’i bile gören siviller var. Sadece reiatsusunu hissedemediler farktan dolayı.

Bu genjutsu ve logia gibi bişey. Bleach evreninde siviller görebiliyorken goku bunu yapamaz denmemeli.

Akainu logia diğer evrenlerde haki yok ona nasıl dokunacaklar tarzı bir yaklaşım ama bu. DB dediğin güç seviyelerinin en bokunun çıktığı seridir. Boyut falan dinlemezler çıtır çerez niyetine gezegen yok ediyorlar o evrende.
Bu evren kurallarıyla alakalı bi durum. Öyle bakarsan sıradan shinigamiler de hissedilemiyor.

Sıradan bi insan rukia’yı neden hissedemiyorsa güçlü karakterler de o yüzden aizen’i hissedemiyordu. Ama azcık hollow’lara maruz kalan biri shinigami görebiliyor. Aizen’i bile gören siviller var. Sadece reiatsusunu hissedemediler farktan dolayı.

Bu genjutsu ve logia gibi bişey. Bleach evreninde siviller görebiliyorken goku bunu yapamaz denmemeli.
Siz boyuttan kastımı yanlış anladınız sanırım. Aynı gerçek dünyadaki nesnelerin 3 boyutlu olması gibi. Bir karakter zamanın dışında yaşayabilirse o 4 boyutlu olur ve 3 boyutlu veya daha alt boyutlu hiç kimse ona vuramaz, algılayamaz da (Ben böyle hatırlıyorum en azından :D). Bu konuda benden çok daha bilgilileri var ancak şunu söylyebilirim ki eğer Ichigo hala 5 boyutluysa yara almadan Dragon Ball evrenini halleder. Bununla ilgili de birkaç link bırakayım hatta.
Burada tarışılmış aksini iddia eden de var.
İlgili bir gönderi.
Bir tane daha.
Ancak dediğim gibi güncel olmayabilir. Aksi kanıtlanmış olabilir.

Siz boyuttan kastımı yanlış anladınız sanırım. Aynı gerçek dünyadaki nesnelerin 3 boyutlu olması gibi. Bir karakter zamanın dışında yaşayabilirse o 4 boyutlu olur ve 3 boyutlu veya daha alt boyutlu hiç kimse ona vuramaz, algılayamaz da (Ben böyle hatırlıyorum en azından :D). Bu konuda benden çok daha bilgilileri var ancak şunu söylyebilirim ki eğer Ichigo hala 5 boyutluysa yara almadan Dragon Ball evrenini halleder. Bununla ilgili de birkaç link bırakayım hatta.
İlgili bir gönderi.
Bir tane daha.
Rukia’nın bi insandan ayrı boyut olmasıyla aynı mantıktı bu. Shinigami ve hollow’lar insanlardan ayrı boyuttaydı. İchigo ve aizen de onlardan ayrı boyuttaydı.

İlgili bir gönderi.
Bir tane daha.
Bleach 5 boyutlu felan değil onu geçtim de sen 5 boyutlu olmanın DB evrenine üstün olacağını nereden çıkarttın ki :d

DB multiverse haritası. En altta ilk boyut devil realm var.

Onun üstünde Goku'nun felan yaşadığı paralel evrenleri içeren ikinci boyut var.

Sonrasında üçüncü boyut olarak geçen cehennem var.

Üstünde dördüncü boyut Enma realm geliyor.

Son olarak ise Zeno'nun yaşadığı cenneti felan da içeren beşinci boyut olarak geçen Kaiou realm var.

Son düzenleme:
Naruto'da fiziksel güçler çok düşük kalıyor Op evrenine göre ama genel olarak daha güçlü bir evren. Naruto tarafı alır, Hashi ile Madara yeter.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık