Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Stampede [Ağustos 2019]

Bomboş filmdi ya. İzlerken hiçbir şey hissetmedim. Bitsin diye izledim resmen. O çok konuşulan Usopp sahnesi bile zerre etkilemedi beni. Klişe olmuş.

Üye silindi 1004

Film çok saçmaydı ayrıca Croco hala ona buna Sables atıyordu :oleyo2: @Millennium Wizard hakisi makisi yoktu adama filler bile çizmemişler, son dakika geldi Sables dedi hahahahahaha Fuji gene milletin kafasına meteor attı, en komiği Mihawk önceden buz dağı ya da gülle kesiyordu şimdi adama meteeor kestirmişler. Daha yazılacak tonla şey varda komikti xd
Bunlar kötü değil işte. Film genel olarak One Piece evreninin özetini geçiyor. Kılıç ustasları büyük yapıları kesiyor. Law ve Zoro dışındaki tüm novalar yine öldüresiye dayak yiyor. Crocodile yine aynı saldırılarını atıyor.

Yeni olan tek şey Sabo’nun mera mera’yla Dof’tan bile daha etkili uçmasıydı. Ace bu filme göre değerlendirirsek ağır geri zekalıymış.

Ay FUFFUFUFUFUFU

Bilmiyor tabi önüne gelen haki kullandı Croco da tık yok xd hadi bilmese bile böyle filler filmlerde gene gösteriyorlardı xd
Hahaha geçmişte karşılaştı dedikleri karakter böyleyken şu yorumun bayağı komik yalniz. :D

Adamın kullanmasına gerek mi vardı? Nerede kullansaydı mesela söylesene. :D

Sanki arkasından ağlamasın diye eline oyuncak veriyor. Saçma sapan filmin, saçma sapan bir sahnesi. :D
Mihawk ile Zoro meteor kesip şov yaptı öyle deme. :hhh::oleyo:

Film çok saçmaydı ayrıca Croco hala ona buna Sables atıyordu :oleyo2: @Millennium Wizard hakisi makisi yoktu adama filler bile çizmemişler, son dakika geldi Sables dedi hahahahahaha Fuji gene milletin kafasına meteor attı, en komiği Mihawk önceden buz dağı ya da gülle kesiyordu şimdi adama meteeor kestirmişler. Daha yazılacak tonla şey varda komikti xd
-
Ben daha izlemedim şimdi izlesem mi diye düşünüyorum nasıldı öneriyor musun ?

Mihawk bu filmde de hiçbir şey yapmamayı becermiş. Resmen laf olsun diye bir gözüktü ve gitti. Ulan oraya niye gittin sen? O neydi öyle? :D
Mihawk: Millet beni bir görsün. Shichi toplantisina gidersem "Mihawk böyle böyle bir olay oldu sen nerdeydin?" dediklerinde. "Oradaydım Fuji meteor attı denizci erleri zarar görmesin diye kestim görmediniz mi?" diyecek senin de dediğin şeye bak.

Mihawk için görev tamamlandı. :D :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık