Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Senaryonuz

Konu nasıl?

• Kullanılan toplam oy
    66
Mobilsin yüksek ihtimal. Başlık ismi "One Piece Senaryonuz" olarak değiştirilirse iyi olur. İlla şuan ki sayının devamı ile ilgili bir senaryo mu olmak zorunda yoksa ileriye dönük bir senaryo yazılabilir mi?
Detaylı yazmaya Mendokusei falan dersen genel hatlarıyla yaz istersen One Piece'i buldur bize okuruz biz. Açız biz : ))

Aokiji nin sahneye kadar güzel.Gerisi olmamış ama eline sağlık.2 aynı giriş zorlama olmuş üstüne 2 yonkou böyle çarpışmaz.Bakmayın bizimkiler ortalığı karıştırdı ama malum ana karakter orada.

Okurken de merak ettim BB'ye mi bağlayacak devrimcilere mi diye (Muhtemelen devrimcilere)

Neyse sürpriz olsun artık. : ))
Bekle ve gör. E. Oda gibi uzatıp yazmıyormuşum falan :D
Aokiji nin sahneye kadar güzel.Gerisi olmamış ama eline sağlık.2 aynı giriş zorlama olmuş üstüne 2 yonkou böyle çarpışmaz.Bakmayın bizimkiler ortalığı karıştırdı ama malum ana karakter orada.
Çarpışacak kimse kalmıyor ki, Cracker yok 4. komutan zaten mefta, bir çok karakter de ya yorgun ya saf dışı kaldı. Perospero desen dağıldı. MOM krizde yani demem o ki şuan bayağı sıkıntıdalar.

Bir bölüm için biraz fazla aksiyon olmuş ama insanın hoşuna gidiyor, okuması güzel oluyor.
Bir bölüm değil genel senaryo bu. Bir bölümde bu kadar şey nasıl olsun :)
Onu ben bile yapamam :D

Bekle ve gör. E. Oda gibi uzatıp yazmıyormuşum falan :D

Çarpışacak kimse kalmıyor ki, Cracker yok 4. komutan zaten mefta, bir çok karakter de ya yorgun ya saf dışı kaldı. Perospero desen dağıldı. MOM krizde yani demem o ki şuan bayağı sıkıntıdalar.

Bir bölüm değil genel senaryo bu. Bir bölümde bu kadar şey nasıl olsun :)
Onu ben bile yapamam :D
Haha :hhh:

Çok iyi ya :) seri gibi okuyorum. Heyecanlı bir şekilde yazmışsın. Sadece şuraya takıldım kuzan neden BB mekanını yok etsin bu biraz kuzana aykırı bir olay gibi.Devrimci olsa bile mekanı basmak için kuzanı yollamazlar bence. Ama wano bölümünü baya güzel yazmışsın tebriks.

Çok iyi ya :) seri gibi okuyorum. Heyecanlı bir şekilde yazmışsın. Sadece şuraya takıldım kuzan neden BB mekanını yok etsin bu biraz kuzana aykırı bir olay gibi.Devrimci olsa bile mekanı basmak için kuzanı yollamazlar bence. Ama wano bölümünü baya güzel yazmışsın tebriks.
Mekanı basmak için değil. Kuzan BB korsanlarında gibi görünüyordu. Aslında devrimci, orayı daha ayrıntılı yazmalıymışım aslında. Nasıl BB gittiğinde Devrimci üssüne kimseyi bulamadı yani muhtemelen bulamadı. Tayfanın tepkisinden az çok bu anlaşılıyor.

Kuzan gizli devrimci olabilir yani olasılığı var. Kuzan haber vermiş olabilir. BB genel manada harekete geçtiğinde ise kısacası, bir şey yapmak için bir an kolladığında ise mekanını dağıtıp az da olsa onu zayıflatmış olabilir. Yani Kuzanı yollamadı Kuzan zaten BB korsanlarına katılmış gibi görünüyor. Böyle bir senaryo yazdım işte :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık