Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Ne Zaman Biter?

One Piece hangi yıl bitecek?

• Kullanılan toplam oy
    166
Çok rahat 2030 görür . Yılda nerdeyse 30 bölüm çıkıyor , bu kadar arayla 300 bölümü anca 10 yıl çizer .

En erken 28-30 arası diyecektim ama dedim @RedTeroR ne demiş ki de tutmuş 30-32 dedim :D Gerçi belki ilki olur :)
Şaka bir yana bölüm sayısı, kalan muhtemel arc sayısı vs düşünülünce 30lardan öncesi zor geliyor. Bir gayret ilerletirse bilemem tabi ama elbaf, raftel, karasakal ve belki shanksın işlenmesi üzerine son savaşa gidecek süreç antik silahlar devrim mevrim tek gözlü korsan denizciler vs derken... bana fenalık geldi ya biterse bakarız artık :(

bitmeyecek one piece, gerçeğe dönüşecek.

zenginlik, şöhret, güç... bu dünyadaki her şeyi elde eden adam, eiichiro oda. aklına fikir geldikçe uzattıkça uzatır seriyi ve bitiremeden ölür. ölüm döşeğinde, ''one piece'in sonu mu? eğer istiyorsanız, öğrenmenize izin vereceğim. arayın, hepsini o yerde bıraktım.'' der ve insanları denize gönderir.

Final arc en az bir Wano kadar sürecektir diye düşünüyorum. Sırf oradan bir 3 4 sene var. Oraya gelene kadar da birkaç yıl geçse 2028 2030 arası en makul tahmin gibi duruyor. Gene de Oda işleri düşündüğümden daha fazla hızlandırmaya karar verirse totalde daha az da sürebilir. Ancak Wano hızıyla giderse 2030'lardan sonrasını da görebilir bu seri. Zira final arc Wano arcından daha önemli olduğu için doğal olarak Wano arcından daha uzun sürmesi gerekir. Ancak seride gördüğüm işaretler(Zoro'nun geçmişinin SBS ile açıklanması, Kaido hakkında Big Mom kadar kapsamlı bir flashback gelmemesi) bana Oda'nın bir tık vitesi arttırdığını düşündürüyor. O yüzden 2029 taş çatlasın 2030 gibi biter bence.

Son düzenleme:
Umarım sOda ölür hiç merak etmiyorum one piece'in sonunu falan gerek de yok zaten. Durmadan sündürüyor seriyi iyice içine etti öl sOda :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık