Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Adam kıtalar arası listeye girmiş. Eğer Crocodile'a oy atmak için kıtalar arası gezdiğimi düşünüyorsan baya atmışımdır. :D

Fakat diğer basit bir düşünce daha var. Onu düşün biraz da.

"Bu adam listeye neden girdi bu kadar senedir görünmemesine rağmen?" :D ;)
Oy atmak için kıtalarası dolanmana gerek yok vpn ile hallolur herşey farklı ülkelerden online girip yapmışsındır hatta timsah severler derneği olarak örgütlenip oy atmışsınız işte :D

E.oda gururuna yediremiyor galiba Luffy çizip durduğu halde 1'nci olamamasını.
Nasıl benim sürekli yücelttiğim karekter yerine serideki normal karekter 1'inci oluyor diye.
Zorla Luffy'yi 1'nci yaptılar fark anketin ilk düzgün zamanların da gözüküyordu zaten.
Neyse Luffyi 1'nci yapsınlar da E.oda ergeni ağlamasın.

Son düzenleme:
Nasıl benim sürekli yücelttiğim karekter yerine serideki normal karekter 1'inci oluyor diye.
Zorla Luffy'yi 1'nci yaptılar fark anketin ilk düzgün zamanların da gözüküyordu zaten.
Neyse Luffyi 1'nci yapsınlar da E.lda ergeni ağlamasın.
Zoro'ya öyle bir fark atıyor dedirttiler ki Sanji'ciler Lütfüye oy vermekten üçüncülüğü kaybetti xD

Dergide ayrıca Oda'nın, fanlardan gelen renkli kapak isteklerini çizdiği "Dream Piece" segmenti olacak. Daha önce çizilen kapaklar:

Son düzenleme:
Neyse Luffyi 1'nci yapsınlar da E.oda ergeni ağlamasın.
Aynen en son baktı durduramıyoruz bari Manga'da tek yedirelim, ona buna hoşaf olsun da puanlarını indirelim diyip hamleler yaptı.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık