Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En zor seçim Luffy olur heralde kimi koyarlarsa koysunlar içe sinmeme ihtimali var.
İzlemedim, nasıl bir oyuncu bilmiyorum ama Netflix'de görünce aklıma Luffy gelmişti.

Videoda gördüğüm kadarıyla kucakta taşınmaya da alışık : ))

Corona yüzünden bayadır haber gelmiyor.İptal olmamıştır umarım.
Muhtemelen olmadı. Merry'nin görüntüsü sızdı. Corona dolayısıyla hazırlıklar bile ertelendi muhtemelen. Afrika'da bulunan stüdyolara giriş çıkış yasaklandı vs. Yakın zamanda açıldı. Çalışmalara başlanmıştır ama bu sene çekimlere başlanacağını sanmıyorum.

İzlemedim, nasıl bir oyuncu bilmiyorum ama Netflix'de görünce aklıma Luffy gelmişti.

Videoda gördüğüm kadarıyla kucakta taşınmaya da alışık : ))

Muhtemelen olmadı. Merry'nin görüntüsü sızdı. Corona dolayısıyla hazırlıklar bile ertelendi muhtemelen. Afrika'da bulunan stüdyolara giriş çıkış yasaklandı vs. Yakın zamanda açıldı. Çalışmalara başlanmıştır ama bu sene çekimlere başlanacağını sanmıyorum.
Çekimleri nerede olacakmış ki ?

5/10 luk dizi olursa zerre şikayet etmem izlerim tamam live actionlar eğreti oluyor çok basit işler oluyor ama one piece bu.Hele o 5/10 biraz ciddiyetle ,güzel efektlerle, east blue nun güzel yansıtılmasıyla,cast in nokta atışı olmasıyla 7/10 falan olursa zaten başa sarar sarar izlerim sabırla bekleyeceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık