Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oyuncuların tipi o kadar önemli değil bence. Asıl olay karakterlerini, evreni ve senaryoyu iyi kotarabilecekler mi?

Luffy haricindekilerde pek sorun görmedim. Sanji'ye laf edilmiş de kel olmasından ve verdiği pozdsn olduğunu düşünüyorum.

Usopp tam olmuş bence :D

Karakteri bire bir uyuyor ya. Çocuğun hareketlere, enerjisine baksana. xD

Edit: Bir daha izledim de hepsi öyleymiş. Zoro gülmüyor, Usopp bağırıyor, Sanji masum masum gülümsüyor falan. Çok iyi oyuncu seçtik, demek için tanıtım videosunda karaktere sokmuşlar oyuncuları. xd
Bence zaten tipler her şey değil. O karakterin ruh haline girebilmek, yani iyi canlandırabilmek daha önemli olan şey. Eğer öyleyse ne mutlu.

Büyük şok içindeyim, cast için white washing ya da race hustling yapmamışlar. Oyunculuklar da iyiyse en azından temiz bir iş izleyebiliriz gibi görünüyor.

Luffy hispanik, Zoro asyalı, Usopp siyahi, Nami ve Sanji de beyaz seçilmiş. Olması gerektiği gibi.
Ya zaten böyle olacağı belliydi. Gerek yoktu ki One Piece için white washing'e(en azından tayfa için). Yani ilk 5'lin 3'ü beyaz olmayan ırklardan zaten. Ama tayfa dışında ne kadar sadık kalacaklar göreceğiz. Zenci Smoker falan yapabilirler misal. Ama tayfa şuanda güvende.

Tabi karakterlerin görünüşlerini politik doğruculuğa kurban vermemek işin en basit kısmı.

Ussop, Nami ve Zoro olmuş. Gerçi Zoro da fazla toy olmuş yav. Daha sert tipli birini bulsalarmış iyimiş.

Sanji eh işte. Eminem gibi adam, Enel daha iyi olurdu bundan

Luffy ise rezalet. Bundan Luffy olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık