Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Avatar izlemedim hiç bilmiyorum(şu mavili elemanların olduğu film galiba). Harry Potter derken en benzer o geldi aklıma şuan o yüzden onu söyledim. İlla düşünsek buluruz bayağı. Ben düz adamım, birinde baykuş getiriyo mektubu birinde martı, benim için aynıdır. :D

Çok zor iş. Evreni baştan yaratmak gerekiyor. Yapımcılar hevesli olsa da heves tek yeterli unsur değil :S. Umarım Oda'nın danışmanlığı Fatih Terim ekolü "hadi koçum benim" tarzından farklıdır.

Water Seven'ı görürse zaman atlamasını görür. Arabasta ve Skypeia anime dışı milletin ilgisini çekebilecek mi göreceğiz.
Nasıl uyarlandığına göre çok değişir. OP kurgusunu ufak nüanslarla olduğı gibi uyarlamak olmaz. Hikayeyi taslak gibi kabul etmek ve iyi bir şeyler çıkarabilmek gerek. Diyaloglar olaylar vs vs

One Piece'in en büyük eksisi olayları lastik gibi sündürmesi. Sündürmezlerse güzel olur. Bir de muhtemelen genel izleyici kitlesine hitap etmesi için bazı absürtlükleri budayacaklardır mesela Luffy'nin et yiyince iyileşmesi gibi.

Yani en baştan anime kitlesinin birazını karşılarına alıp bence değiştirmeleri lazım. Takım elbise falan Sanji olmaz bence, sırıtır yani. Anime uyarlamalarının çoğunun sırıtması da bu renkli evrenlerinden zaten. Yani benim kafamda canlanmıyor, Nami mayo ile Sanji takım ile, Zoro entari ile falan. Bilmiyorum yav.
Tonları tuttursalar sırıtmaz, aksi halde sirke döner dizi aahahah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık