Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Önemli olan aksion kurgu ve koreografi luffy savaşırken meyve efekti nasıl olacak zoro üç kılıçla nasıl dovüşecek bunları düzgün yaparlarsa tutar hikayesi filan ortada olan bi serie zaten
Zoro 3 kılıçla dövüşmez. 3 kılıç 2 olur.

-------------
Aslında bu yazıyı aylar önce yazacaktım da üşendim. Geçenlerde tüm mesajları teker teker okudum. Uyarlamaya dair forumdaki görüşler gayet uç noktada.

Karakterlerin farklı renk saçları, devasa boyuttaki insanlar, tuhaf dövüş teknikleri falan.... Zaten bunların olduğu gibi aktarılması mümkün değil arkadaşlar. Hani One Piece animasyon olduğu için dikkatimizi pek çekmiyor ama bunları gerçek hayata uyarladığımızda daha önce animeyi izlememişleri geçtim bize bile fazlasıyla itici gelecektir. Zaten kimsenin de Zoro'nun 3 kılıçla dövüşmesi, WB'nin 10 metre olması gibi meseleler sayesinde bu seriyi sevdiğini zannetmem.

Luffy'nin karakterini nasıl yansıtacaklar merak ediyorum.

Tüm tayfa üyeleri bir şekilde problemsiz uyarlanabilir karakter olarak problem değil. Ama ana karakter problem.

Bu bir anime olduğu için hemi de shounen türü oldığu için Luffy'nin hareketlerini garipsemiyoruz. Ama bir dizi için çok acayip durabilir. Yani 17 yaşında olup 10 yaşında çocuk gibi hareket eden bir karakter. Ortaya nasıl bir şey çıkabilir? Hani Luffy için komik ana karakter ekolünden gidebilirler diye düşünüyorum Deadpool tarzı ama biraz daha ciddisi. Ama böyle de tam olarak Luffy olmaz ki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık