Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] One Piece Hakkındaki En İyi Teorilerden Biri

• Konbuyu başlatan Fantasy
  • Başlangıç tarihi

Zasalamen

Vayy anasını yaa süper abi bence bu teoriyi yapan E. Odan'nın kankası nete yaymış gerçeği abi gerçek olabilir ya bu süpermiş :DDuyduğum en iyi teori yani :good:

cidden harika bir teori adamlara helal olsun diyorumda sanki ben bunu bir daha görmüştüm dejavu hissi verdi yada rüyamda gördüm tam hatırlayamadım

Bu teoriyi oda yazmasın başka bir kişi gibi kendini göstererek. Hakketten güzel bir teori tutma olasılıgı var

Oha süper bir teori. Ve düşününce çok mantıklı geliyor. Kendimi spoiler yemiş gibi hissettim *.*

E.oda bir arkadaşına anlatmıştır aramızda sır kalsın demiştir adamda açığa verdi OPun sonunu:D
Karasakala o kadar ortam hazırladı bu teroride BB yok ben en son savaşın BB ile olacağını düşünüyorum hatta BB shanksı öldürecek luffyde buna şahit olacak sonrası malumunuz...

teori benimde kafama yattı yalnız tek sorun one piece madem kıtaların birleşiminden oluşan bişey roger neden bunu yapmadı acaba antik silahlarımı bulamamıştı

serseri21

Karasakal kısmı eksiktir One Piece bulmadan önce karasakal ile vs atar
One Piece onundeki tek engel Karasakal'dir. Onu devirdikten sonra bu olaylar olusabilir :D

çok güzel bir teori Oda'da acaba böyle yazacak mi? :p

o kadarda ahım şahım bir teori değil burada daha iyi teoriler üretenler gördüm ve zaten bende bunun gibi bir şey düşünüyordum filan ama hiç buraya yazmadım çünkü
zaten o zamandan kalan ve yok edilmeye çalışılan kitabeler var, gizlenmeye çalışan bir asır var, antik silahlar var, eskiden var olan ve nasıl olmuşsa dünyadan silinmiş olan bir antik krallık var ve gizemli bir soy adı var "D" en önemlisi de baş kahraman bir "D"
gördüğünüz gibi bütün parçaları birleştirince zaten bu çıkıyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık