Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Great Newspaper Issue 2

Güzel paylaşım olmuş hocam. Çeviri için teşekkürler...

Serinin %65'i tamamlandıysa bence bir 15 yılı rahat var. Bir yıl içinde eskisi kadar bölüm çıkmadığını düşünerek söylüyorum. Hatta bu yıl 40'ın altında bölüm çıkardığı ilk yıl olacak galiba.

Sanji'yle ilgili açıklamaları hem beklentilerimi yükseltiyor hem de beni korkutuyor. Sanji'den çok güzel bir hikaye çıkarmasını bekliyorum. Böyle Law-Roci ilişkisinden daha güzel bir hikaye. Diğer yandan da karakteri güçlendireceğim diye bozacak diye de korkuyorum.

Bir de arkın içinde Jinbe gibi bir adam olmasına rağmen ısrarla Sanji'ye vurgu yapıyor. Jinbe'nin gücü konusunda herkes hemfikir zaten. Sanji'nin üzerine bu kadar düşüyor ise demek ki onun üzerine çıkaracak. Arkın içinde Jinbe olması beklentileri ayrı bir yükseltiyor.

Kaido konusunda Luffy ile bir yolunu bulacaz demiş ama Kaido'ya bu ölümsüzlük mevzusunu sırf Law işsiz kalmasın diye eklediğini düşünüyorum. 1 vs 1 olacağını sanmıyorum. Law, Luffy'nin ortağı sonuçta. İllaki bir şeyler yapacaktır.

Sağlığı dört dörtlük olmasa da fena sayılmaz. Sevindim sensei adına.

Dün çıkan Kaido ile daha hiç çıkmamış varlığı belli olayan bir kutsalı Teach'ten yukarıda görüyorlar. :S La adam Wb olacak kişi be. Artık bir meyve mi yer daha da mı güçlenir bilemem ancak Kaido'yu da aşar Teach. :/
Göremez miyiz? İlla Teach mi olacak ben W.G. den biri çıksa daha mutlu olurum beklenti meselesi bu.

Bir arc 1.5, 2 sene sürüyor zaten ne yılından bahsediyorsunuz. :/

Hatta ara ve tatillerle 2.5 seneyi bulduğu oluyor.

G-5 halinde boyut nasıl olursa artık.Lastiğin titreşimini kullanıp şok dalgaları sallayacak.İç organlar pert :D
Aynen Kadir benim aklımdaki de buydu.Adam da zırhtan bile beter bir koruyucu var bedeninde.
O yüzden bizim oğlan vurdumu dışından çok içine etki etmeli.Yani kaleyi içten fethetmeli.

Über şok dalgalaı güzel olurda adamdaki zırhı aşabilir mi o da muamma.

Benim aklımda Luccinin Rokuongan tekniğinin gelişmişi varda kim öğretecek Luffye bunu.

Birde fiziksel güç indirmeye yetmez haki de de power up almalı Luffy.G-4 bile zarzor yetmişti oğlanaa bildiğimiz gibi.

Oda en güzel vs'yi Kaido'ya ayırsa yeterince tatmin oluruz.Eminim giderek daha özenli hale getirecektir seriyi.

Bende aynı şeyi düşünüyorum ama dile getirdiğimde bile alay konusu oluyor :(
Benimde içimmde bir his kutsal malların gorosei üstü çok güçlü bir başları ya da savaşçıları çıkar mı diye düşünüyorum.Tanlayacaağın aranıza bende dahilim yalnız değilsiniz:D

Tiç zaten engel ama son engel de olmayabilir.
Daha zoronun, franky'nin, Brook'un, Nami'nin ailesi var.

2017: Zoro Yılı
2018: Franky Yılı
2019: Naminin Yılı(Gerçek ailesi vs.)
2020: Brook'un Yılı
2021: Luffy'nin annnesinin yılı
2022: Luffy'nin ilk bölümde fıçıdan çıkarken vurduğu adamın yılı
Oha lan.Zoro , Nami ve Luffy gerisini çıkar.:hmm::hoo:
Shogun'un kayıp savaşçı oğlu Zoro:at:
Kutsalların bir prensesi Nami :D
Luffyninde devrimci anasını görük mü tamamdır.

Bunu eklemeyi unutmuşsun ;
-Neden Kaidou'yu nadiren çiziyorsun?
Oda, "*** mürekkep yetmiyor da ondan :fool:"

Daha mangaka bile nasıl yenileceğini bilmiyor, böyle bir durumu Kishi'de yaşamıştı, sonuç olarak arkadan hain bir saldırıyla yenildi Madara başgan.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bunu eklemeyi unutmuşsun ;
-Neden Kaidou'yu nadiren çiziyorsun?
Oda, "*** mürekkep yetmiyor da ondan :fool:"

Daha mangaka bile nasıl yenileceğini bilmiyor, böyle bir durumu Kishi'de yaşamıştı, sonuç olarak arkadan hain bir saldırıyla yenildi Madara başgan.
O kadar tanrısallaştırdığı adamı bildiğin madara etti. Onun yaptığını hiçbir Mangaka yapmaz.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık