Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Kid Vegapunk'un oğlu çıkar.
Babası Shanks çıkar yani üvey babası.Her gün Yasopp ile içip içip Kid’i ve karısını dövüyordur.İntikam yemini eden Kid o günleri unutamaz.Sonra yonko olduğunu öğrenince yüzleşmeye gider.Babasına el kaldırır.Sen kim oluyorsun da babana el kaldırıyorsun velet diyen Shanks tayfasına emir verir bana el kaldıran kolu kesin de aklı başına gelsin diye.

Babası Shanks çıkar yani üvey babası.Her gün Yasopp ile içip içip Kid’i ve karısını dövüyordur.İntikam yemini eden Kid o günleri unutamaz.Sonra yonko olduğunu öğrenince yüzleşmeye gider.Babasına el kaldırır.Sen kim oluyorsun da babana el kaldırıyorsun velet diyen Shanks tayfasına emir verir bana el kaldıran kolu kesin de aklı başına gelsin diye.
Shanks'in yaş tutmaz yoksa güzel teori. Bu arada konu geyik ama Kid harbi harbi Vegapunk'un oğlu çıkabilir. ?

Luffy babasını ne kadar tanıyor ki? Bağ yoktur öyle.
Luffy saçma işlenmiş bir karakter ya bakma ona sen.Benim bir babam mı var diyen karakterden bahsediyoruz.Bunun saflıkla aptallıkla alakası da yok.Mangaka o kadar gerçek dışı tasarlamış ki babam kim benim diye sormayı geçtim kavramdan haberi yok yuh artık yani.Babasını işlemeyeyim fb üstünden diye ne yapacağını şaşırmış Oda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık