Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Gençken internet telefon o kadar yaygın değildi.Bir kız bize gülünce hayallere dalardık.Neler neler yapmadık ki o hayallerde.Bu da onun gibi olmuş kusura bakma :D
Oda'nın serisinde bu kadar oluyor zaten. :bilmem: Ben o ihtirası o ateşi gördüm. :(

Gorosei'nin altında lazımlık var ama gösterilmemiş :cool:
Onunda sırası gelecek. ;)

:hhh::hhh:Efsane yapmışlar.:oleyo2:
Plot Armor olmasa Linlin'i öldürecekmiş. Çakma doktorlara benzemez Ban D Age... Fırtınayı kendisi yaratır.

Oda'nın serisinde bu kadar oluyor zaten. :bilmem: Ben o ihtirası o ateşi gördüm. :(

Onunda sırası gelecek. ;)

Plot Armor olmasa Linlin'i öldürecekmiş. Çakma doktorlara benzemez Ban D Age... Fırtınayı kendisi yaratır.

Kılıç ustası
Dünyanın en güçlü canavarı ünvanını Kaido'dan kapmış.
Ve ödülünün kk ödülüne ulaşmasına ramak kalmış çok küsüratlı vermişler tek bir adım atarsa yakalayacak.İstese Kk:a:

Evrendeki en önemli 2 unsur zaten bünyesinde kılıç ustalığı ve en güçlü canavar olmak.

Çok değil birkaç yıla kalmaz tek başına Im-sama'nın helvasını hazırlardı ana karaktere hiç gerek yokmuş.:cool:

Luffy olsa zaten Ayrıkvadi'de karanlık lisanı duyunca öyle bir depar atardı ki ertesi sabah yüzüğü dağa smaç basardı :hhh::hhh:
:hhh:

Böyle de çok haksızlık olur. Luffy, hakisi el verdiği kadar giderdi, Hüküm Dağına varır daha sonra hakisi bitince atacağı deparla Yalnız Dağa kadar kıçını topuklardı :gamyon:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık