Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Film Z

yok kizaruya yenilmiyor. bizimkilere yenilecek büyük ihtimal ama ben aokijiden falan yardım gelecek diye düşünüyorum.
Ceviri tam okumadim ama isin icinde kizaru varsa zamaninda kizaruya yenilmis cikar bence ki oda suanki amirallerden gucsuz bu dedirtmek icin.
Yada senin dedigin gibi aokojinin yardimiyla olur anca.

Kendilerine, Yeni Marineler diyen bir gurup, Z komutasında Marine Kalesine saldırıp sözde Daina Rock'u kaçırırlar.
Kizaru ortaya çıkar ve Z'ye saldırmadan önce ona şöyle bir şey der; Uzun zaman oldu Zephyr-sensei. Lütfen Daina Rock'u geri bırak.
Z ise, Işın demetlerine fazla güvenmemen gerektiğini sana öğretmiş olduğumdan oldukça emindim, der ve dövüş başlar.
Z'nin çaldığı taş, ada büyüklüğünde bir patlamaya sebep olur.
Z patlama tarafından yutulup geri uçarken, Kizaru hiç yaralanmaz.

Giriş kısmının çevirisi.
Çeviren yoksa yavaş yavaş devam ediyorum.

anlat panpa dinliyorum :p

Çevireceğim yazı filmin neredeyse tamamını anlatıyor. Çok ciddi spoil var. Sanırım beklemek en iyisi olacak. :/

Bir arkadaşın yoğun istekleri üzerine baştan sonra okumak zorunda kaldım. :D Hikaye resmen türk sineması konusuna dönmüş. Z'nin, karısı ve çocuğu korsanlar tarafınca öldürüldüğü için adam en basitinden anti korsancı olmuş. Her gördüğü korsanın ümüğünü sıkmak istiyor. Haliyle chopper, kolu konusunda yardım etmiş olsa da sonradan Luffy'nin boş boğazlık edip ben korsanım demesi yüzünden, gözü dönüp tayfaya saldırıyor :D Luffy'de boş durmuyor elbette yumulun lan, ayağına yatıp dalıyor :D Seride ilgimi çeken birkaç güzel kısım var. En önemlisi de Aokiji neler anlatacak? Kısacası; Aokiji geliyor :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık