Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film: RED

Film hakkında beklentileriniz

• Kullanılan toplam oy
    365
Aklıma takıldı. Posterde Nika vardı belli ki Wano sonrası olacak. Peki bizim tayfaya geldi dediğimiz Yamato hiç ortalarda yok. Tamam filmler Canon değil ama zaman olarak bi aralığı belirtmek zorunda oluyor. Wano sonrası Yamato yoksa tayfada değil mi acaba 🤔

Kimse eli yüzü düzgün bir senaryo beklemiyordu zaten filmden ama filmin yapımcılarında az biraz kafa olsaydı, live action dizisinden önce One Piece'in Amerika ve Avrupa piyasasındaki popülaritesini arttırmaya yönelik bir film yaparlardı.

Son düzenleme:
Z'nin filmini sevmiştim ne yalan söyleyeyim de bu filmin fragmanı hiç ilgimi çekmedi. Umarım yanıltır ama sanmıyorum. Uta kızım diye demiyorum hiç tasarımı bana çekmemiş :artiz:

Aklıma takıldı. Posterde Nika vardı belli ki Wano sonrası olacak. Peki bizim tayfaya geldi dediğimiz Yamato hiç ortalarda yok. Tamam filmler Canon değil ama zaman olarak bi aralığı belirtmek zorunda oluyor. Wano sonrası Yamato yoksa tayfada değil mi acaba 🤔
Yamato'nun tasarım fotoğrafları var . Filmde var yani. Google yazarsan görebilirsin

Yamato'nun tasarım fotoğrafları var . Filmde var yani. Google yazarsan görebilirsin
O resimler fan yapımı. Aynı şekilde Carrot, Vivi, Hancock için de benzer fan yapımı çizimler vardı. Şu eleman çizmişti hatta.

Fakat fandomdan film karakterlerine bakarsan Yamato'nun olmadığını görürsün. Ha filmde çıkabilir orası ayrı tayfaya henüz girmediği için gizli tutulmuş olabilir şu ana kadar.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık