Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film Gold [2016]

Filmi nasıl buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    54
Luffy alt seviyede değil.:D He şimdi Oda Luffy'den güçlü bile çıkarabilir belli olmaz.:D
Anladın işte sen ne demek istediğimi. :/ Yav zamanında Luffy'ye yenilmiş birisinin liderlik ettiği bir oluşumdan mı kaçtı millet? Aklım almıyor bir türlü. Neylerine güvenip de devrimciler ve Teach'in olduğu mekana gittiler bunlar? Yav he he Oda. :S

Oda bu, yapar mı yapar. Maksat Luffy itin bir yerlerine girip çıksın.
Luffy Lucci'den güçsüz olmaz ama denkseler şaşırmam. Çünkü bu Lucci normal biri değil. Gelişime açık biri. Oda Luffy'nin Hükümet tarafında ki baş düşmanı yapsa olur bu adam bence. Hemen celallenmeye gerek yok tabi. Ama boş biri değil bunu her zaman önce ki sayfalarda da dedim.:D

@Raiden

Luffy sandığından güçlü hacı. Lucci'de ona denk olursa gayet büyük bir güç. Ha Teach'in CP0'dan kaçması olayı ise zaten o arada dedim Hükümet'in gücü elinde bulundurması ile alakalı. İstediği gibi haber çıkarıyor.:D

@Jason Voorhees

Kaçma olayı gazetede yazan bir durum. Hükümet yalan haber yapmaktan çekinmiyor. Bunu Dof'ta da gördük. He kaçmışsa bile olabilir. Sonuçta Teach'e göre normal bir hareket.:D

BB Lucci'den mi kaçtı şimdi lol.

Umarım çeviris hatasıdır. Yoksa durum çok ilginç.
Ben de bunu kabullenmekte zorlanıyorum. Bir an CP9 ve CP0'ı karıştırdım, afalladım sonra anladım durumu. Artık CP0'dan hiçbir korkum kalmadı açıkçası. :/

BB herkesten kaçıyor :)
Fakat bb cp0 dan kaçmamıştır, cp0 gazeteye yalan haber vermiştir aynı jack in öldüğü haberleri gibi
Hahaha adam haklı. +1.

@Raiden

Luffy sandığından güçlü hacı. Lucci'de ona denk olursa gayet büyük bir güç. Ha Teach'in CP0'dan kaçması olayı ise zaten o arada dedim Hükümet'in gücü elinde bulundurması ile alakalı. İstediği gibi haber çıkarıyor.:D
Sana da koz çıktı ha. :D Luffy sandığımdan güçlü değil, tam olarak düşündüğüm seviyede. :artiz:

Kaynak doğru mu acaba?

@Raiden

Neyse cellanmeye gerek yok. Ama Lucci o kadar küçümsemeyin. Yani Oda'ya bağlı yaparsa biz de yeriz. Çünkü herhangi biri gibi değil o adam.

Son düzenleme:
Hahah lan Lucci'nin bu oluşuma lider olması ne demek hadi gücü mücü geçtim (cp0 şuan benim için ağır darbe aldı lucci ne lan ne kadar güçlü olabilir :/) politik güç ister lan bu. İki sene önce çaylak bir korsana yenilmiş ve bunun sonucunda aranan bir adam durumuna düşmüş biri nasıl bu konuma gelebilir?
Kesin dayısı var bir yerlerde. Mantıklı değil neyse Oda bakam neler çıkartacak bunun altından.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık