Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

Ben şu anlık hatırladığım çelişkileri yazayım.

WB'nin Roger'den önce en güçlü ünvanını alması hem Roger'in WB'den yaşlı olması sebebiyle, hem de Roger'in ölümcül hasta halinde KK olup üstüne nazaran genç yaşta ölmesi yüzünden çelişiyordu. Bir de WB'nin Rox içinde sağ kol olduğu ortaya çıkınca üstüne biber oldu.

Marco ilk sağ kol deniliyordu. Oden çıktı ikinci adam.

Shanks'ın ödülü en çok olan korsan olduğu geçiyordu. Ayrıca balığa kol verdiğinde Yonkou deniliyordu. İkisi de bu bölümle yalanlandı.

Bir de Mihawk ile Shanks'ın düellosu var.

Hatırlamadığım da vardır elbet.

Kartlar yalan değil de şöyle bir durum var.

Mangada hype yapacak bilgilerin doğrusunu önceden vermiyorlar.Umursamadıkları,güncel mangada kesinlikle gözükmeyecek bilgileri doğru veriyorlar.Hiç etik değil kapitalist bir yaklaşım.:artiz:

Şimdi karta bakıp adam çıkar bu bilgiyi kabul etmiyorum derse birşey diyemem.Birşey demem için tüm bilgilerin %100 doğru olması gerekir.

Yine de böyle olmasına rağmen çoğu bilgi doğru.Güvenilmez olsalar da doğru olduklarını biliyorum diyelim.Manganın ilerki sayılarında ekmek yemeyecekleri bilgilerin daha doğrusu.

Kartlar yalan değil de şöyle bir durum var.

Mangada hype yapacak bilgilerin doğrusunu önceden vermiyorlar.Umursamadıkları,güncel mangada kesinlikle gözükmeyecek bilgileri doğru veriyorlar.Hiç etik değil kapitalist bir yaklaşım.:artiz:

Şimdi karta bakıp adam çıkar bu bilgiyi kabul etmiyorum derse birşey diyemem.Birşey demem için tüm bilgilerin %100 doğru olması gerekir.

Yine de böyle olmasına rağmen çoğu bilgi doğru.Güvenilmez olsalar da doğru olduklarını biliyorum diyelim.Manganın ilerki sayılarında ekmek yemeyecekleri bilgilerin daha doğrusu.
Hype yapacak bilgi deg bu, bildiğin adamı salak yerine koymak. Kartta Shanks onlarca yıldır İmparato diyor, mangada adam İmparator olalı altı sene olmuş daha.

Vivre Card işi neyse de bu imparatorların ödül olayı dergide yazılmıştı galiba. BM ve Kaido 3'ün altında deniyordu. O daha büyük bir kandırmaca benim açımdan.

Ben şu anlık hatırladığım çelişkileri yazayım.

WB'nin Roger'den önce en güçlü ünvanını alması hem Roger'in WB'den yaşlı olması sebebiyle, hem de Roger'in ölümcül hasta halinde KK olup üstüne nazaran genç yaşta ölmesi yüzünden çelişiyordu. Bir de WB'nin Rox içinde sağ kol olduğu ortaya çıkınca üstüne biber oldu.

Marco ilk sağ kol deniliyordu. Oden çıktı ikinci adam.

Shanks'ın ödülü en çok olan korsan olduğu geçiyordu. Ayrıca balığa kol verdiğinde Yonkou deniliyordu. İkisi de bu bölümle yalanlandı.

Bir de Mihawk ile Shanks'ın düellosu var.

Hatırlamadığım da vardır elbet.
Dof'un kardeşinin boyuda sbs'den farklı yazıyor. Cp9 hallerindeki profilindeki üyelere 2 yıl önce haki var deniyor, alakası bile yok.

Oven ve Daifuku'ya 300 m ödül çekmişler birde aynı vermişler. Big Mom'ın ilk oğullarından olan adamlar olan Daifuku ve Oven çöpün çöpü Pekoms'tan daha az ödülü var diyor burada.

Perospero niye 700 milyon o zaman ? Ovven Daifuku 300 milyon falan değiller, mangada veya sbs'de açıklayacağı bilgiyi burada verdiğini hiç sanmıyorum, tutarlı doğru düzgün birşey yok çünkü.

Hype yapacak bilgi deg bu, bildiğin adamı salak yerine koymak. Kartta Shanks onlarca yıldır İmparato diyor, mangada adam İmparator olalı altı sene olmuş daha.
Evet şu an biraz öyle görünüyor.Yalnız bu kartları çeviren bir eleman vardı sadece bilgiler bu adamın süzgecinden geçmiş olarak geliyordu diye hatırlıyorum.Yani öyle scan ve resim net bilgiler görmedik çoğunda.Belki bu Arthur sanırım büyük bir hata yapmış olabilir.Öyle değilse katılıyorum.6 yıl ile kol verdiğinde yonko olmak çok farklı şeyler.

Tabii bu konu kesin Mihawk'a bağlanacak onu da söyleyeyim Mihawk'ı gömmeye yetmez.İnsanlar o dövüşten sonra Shanks yonko olurken Mihawk'ın elinin armut topladığını düşünüyorlar sırf tayfası yok diye.Bu da çok çok ilginç.:hmm:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık