Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Evrenindeki Hangi Grupta Olmak İsterdiniz?

• Konbuyu başlatan Iceberg
  • Başlangıç tarihi

Eğer Op evreninde olsaydınız, hangi grupta olmak isterdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    192
Acaba One Piece evreninde normal insan olsanız ne olurdunuz? Diğer karakterler aynı şekilde olacak.
Yani East Blue'daki çöp asker bile sizden güçlü. Sizi öldürebilecek güçte yani.

Hükümeti devirmek için plan yapan yer altı simsarı :D Bi nevi Robin Hood ama devrimcilere bağlı değil.Sadece kendine çalişan bi tip.Dofy'nin adaletli versiyonu.

Hükümeti devirmek için plan yapan yer altı simsarı :D Bi nevi Robin Hood ama devrimcilere bağlı değil.Sadece kendine çalişan bi tip.Dofy'nin adaletli versiyonu.
Adaletli yer altı işi mi olur, bırak ya açlıktan ölürsün.:D Çalmadan, yetim hakkı yemeden nasıl yükseleceksin. Yer altında gel bana çalış, yemekten vampir olursun.:D

Kutsal ejder olurdum. Yatış tam benlik. Hem Kizaruya gel Kizaru git Kizaru diye köpek muamelesi yapmak eğlenceli olurdu diye düşünüyorum.
Aslında Kizaru seçimi sanki yanlış olmuş? Hani Kızıl Köpek Akainu'ya gel git yaptırmak daha eğlenceli olmaz mıydı?
Dellenirdi ama bir şey de yapamazdı.

Kizaru moşi moşi der yapar dediğini. Sıkıntı çıkarmaz.
Akainu ise delirir kudururdu ama zorunluluktan yapardı. Daha efsane olurdu.
Haksız mıyım? :/

Aslında Kizaru seçimi sanki yanlış olmuş? Hani Kızıl Köpek Akainu'ya gel git yaptırmak daha eğlenceli olmaz mıydı?
Dellenirdi ama bir şey de yapamazdı.

Kizaru moşi moşi der yapar dediğini. Sıkıntı çıkarmaz.
Akainu ise delirir kudururdu ama zorunluluktan yapardı. Daha efsane olurdu.
Haksız mıyım? :/
Yok onun sebebi ben Kizaruya kılım. Çemçük ağızıyla gevşek gevşek konuşuyor ayar oluyorum :/ Yoksa lakabı köpek olan birine köpeklik yaptırmak tabi ki daha güzel :D

Outlaw

Güçlü olduğum sürece hangisi olduğunun bir önemi yok.

Ama Hasır Şapkalarla güçsüz olsam da olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık