Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece Evrenindeki En Güçlü Karakter

One Piece'de size göre gelmiş geçmiş en güçlü karakter(Zirvedeki Halleri)

• Kullanılan toplam oy
    312
Evrim geçirip psikopata bağlayan, meyve sıçan bir BB görmezsek ve WG tarafında Im gibi hiç görmediğimiz karakterler tanıtılıp aşırı güçlü gösterilmezse eğer Roger'dır büyük ihtimalle. Garp ve Wb'ye denk olmasına rağmen illa birini ön plana çıkartmamız gerekirse bunun Roger olacağını düşünüyorum. Ha bana kalırsa böyle bir unvanın hakkını verebilecek tek karakter Luffy olacak o ayrı konu.

Dostum 3.meyveden bahsediyorum ben ama :D

Birisi meyveyi aktif disi birakan,diger guc bakimindan en guclu,diger bilmedigimiz meyvede(oznel yorum oldugu icin en iyi dayaniklilik meyvesi olsun ama burda kotu bir meyve cikmaz sende belirleyebilirsin istersen bu meyveyi) sahip bir adam. Tamam Luffy hakide zirveye oynayacak ama Teach gibi bir adamin hakisi cok mu kuru kalir? Ve halen Teach'in hakisi ne alemde onu da bilmiyoruz.Roger bile Rocks'u indirirken Garp'tan yardim almis, bu hicte anormal degil bana gore olasi ve olabilecek bir ihtimal.
Hakisi çok kuru kalmamalı. Ancak dediğim gibi bana tuhaf gelir. Sen git korsanlık yolunda gerçek manada bir tane rakip çiz. Onuda teke tek yenemesin. Oda bir şekilde Luffy ve Teach arasında bir denge sağlayacaktır. Belki yediği meyveler ona avantaj sağladığı gibi dezavantaj da verecektir.

Seri sonu Teach en güçlü olacak bence.

Shounen gereği yeni jenerasyon eskileri geçer. Teach Roger, WB, hatta Xebec'ten bile güçlü olacak. Bunu 3 meyveyi elde ederek yapacak. Bakalım yine de.

Hakisi çok kuru kalmamalı. Ancak dediğim gibi bana tuhaf gelir. Sen git korsanlık yolunda gerçek manada bir tane rakip çiz. Onuda teke tek yenemesin. Oda bir şekilde Luffy ve Teach arasında bir denge sağlayacaktır. Belki yediği meyveler ona avantaj sağladığı gibi dezavantaj da verecektir.
Olabilir. Ama bu da Madara gibi olursa biraz sacma olmaz mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık