Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece Evrenindeki En Güçlü Karakter

One Piece'de size göre gelmiş geçmiş en güçlü karakter(Zirvedeki Halleri)

• Kullanılan toplam oy
    312
Anlatmak istediğini anladım zaten. Varmak istediğin sonucu soruyorum. Sence Ryuma döneminin en güçlüsü olmayabilir mi?
Hayır döneminin en güçlü olduğunu Mangaka söylüyor. Benim içinde döneminin en güçlüsü o. Varmak istediğim bir sonuç yok ki. Herkes en güçlü savaşçı ruhu diyor. Ordan en güçlüsü o diyor. Ben de diyorum ki döneminin en iyisi evet. Ama bu dönemde onun aradığı tarzda bir sürü isim sayarsın diyorum.

Hayır döneminin en güçlü olduğunu Mangaka söylüyor. Benim içinde döneminin en güçlüsü o. Varmak istediğim bir sonuç yok ki. Herkes en güçlü savaşçı ruhu diyor. Ordan en güçlüsü o diyor. Ben de diyorum ki döneminin en iyisi evet. Ama bu dönemde onun aradığı tarzda bir sürü isim sayarsın diyorum.
Senin dediğin gibi baktığım zaman iş biraz onur ve iradeye kayıyor. O zaman bu savaşçı ruhunun farkı ne? Benim de kafamı karıştırdın. :D

Neyse ben oyumu Wano'dan sonra vereceğim.

Ryuuma yonko seviyesidir en fazla gözümde. Roger-Newgate-Garp kadar yok o herif. Zoro'ya bakarsak net aslında. Zoro ne seviyeye gelecek? Bana göre yonko. Onun bi altı ya da dengi olur işte Ryuuma'da. En güçlü olması hayalden de öte benim için.

Dragon'u nerden bilsinler. Kendisi hakkında korkutucu hikayeler anlatsın diye kim bilir kaç tane işsiz tutmuştur.
Aynen seride söylentiler çok önemli.Hikayelerden millet çok korkuyor.Luffyi 8 metre sanıyorlar.
Birisi fikir adamını ballandıra ballandıra anlatsa ona inanabilirler.Vurdum mu boğayı deviriyormuş 10 metre deseler Dragon için bir daha kimse yanına yaklaşmaz korkudan. :D

Ryuuma yonko seviyesidir en fazla gözümde. Roger-Newgate-Garp kadar yok o herif. Zoro'ya bakarsak net aslında. Zoro ne seviyeye gelecek? Bana göre yonko. Onun bi altı ya da dengi olur işte Ryuuma'da. En güçlü olması hayalden de öte benim için.
Ryuma için niye Zoro'ya bakıyoruz ki. Ryuma şimdinin deiku'sundan güçlü olabilir. Zoro zamanının deiku'su olur en fazla, o da Mihawk'u yenebilirse :/

Ejderha kesmek nedir yahu, mangaka diyor ki havada uçan, karada yürüyen, denizde yüzen canlılar içinde en güçlüsü Kaidodur. Kaido ıssırır o Ryuumanın kestiği Ejderhayı. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık