Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] One Piece En Güçlü Silahşör (Kılıç) Sıralamanız

Konudan bağımsız olarak favori silahşörünüzü işaretleyebilirsiniz.

• Kullanılan toplam oy
    145
Eyvallah dostum yanlış anlamazsan bir de tavsiye vereyim. Ashura, Kawamatsu, Denjiro, Law, Brook, Inu, Pedro sadece boşa kalabalık yapıyor ankette. Roger eklenirken Rayleigh'in durması da biraz saçma olacak ama onu es geçelim hadi saygıdan. Roger, WB, BM, Kaido eklenirse bu karakterlerin yerine daha tatlı bir anket olur bence.
Estağfurullah, zaten anket güç için değil konudan bağımsız olarak favori silahşörünü işaretlemek için o yüzden Roger'ı çok sevmeyip Rayleigh seven olabilir. BM de konulabilir de ben direkt herkesin ortak olarak silahşör tanımına uydurduğu kişileri eklemek istemiştim sadece, pek çok konuda zaten kim kılıç ustası kim değil uzun uzun tartışıldığı için.
Kaido'yu da koymayayım ya, adam bir kere kılıç aldı eline. :D
Teşekkürler. :sapkali:

Estağfurullah, zaten anket güç için değil konudan bağımsız olarak favori silahşörünü işaretlemek için o yüzden Roger'ı çok sevmeyip Rayleigh seven olabilir. BM de konulabilir de ben direkt herkesin ortak olarak silahşör tanımına uydurduğu kişileri eklemek istemiştim sadece, pek çok konuda zaten kim kılıç ustası kim değil uzun uzun tartışıldığı için.
Kaido'yu da koymayayım ya, adam bir kere kılıç aldı eline. :D

Teşekkürler. :sapkali:
Pardon ben silahşörden sonra parantez içine aldığın kısmı gözden kaçırmışım. Konu ismi direkt gücü çağrıştırdığı için favori silahşörüm hangisi olur diye düşünmedim içlerinden en güçlüsü olduğunu düşündüğümü seçtim ben. O zaman güce göre bir sıralama yapayım madem.

Roger
Wb
Ryuma
Shanks
BM
Rayleigh
Mihawk
Oden

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık