Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece - Anime Manga Caps Paylaşım Konusu

Toei bu bölüm baya bir fan servise başvurmuş. Şöyle bir sahne de vardı;

Yamato'nun izleyicinin gözünde ilgi çekici bir karakter haline gelmesi için böyle şeylere ihtiyacı yok ama Japon kafası işte.
Anime de Wano arcı birkaç bölüm haricinde çok kötü işlendi. Göz kanatan efektler, tüm kadınların narutodaki tsunade gibi olması, adamlar eskiden bir bölümde birden fazla manga sayısı işlerken, şimdi çoğu bölümde 1 manga sayısı bile işlemiyorlar. Yani arc manga da bile yavaş gidiyorken, anime de iyice çekilmez oluyor.

Anime de Wano arcı birkaç bölüm haricinde çok kötü işlendi. Göz kanatan efektler, tüm kadınların narutodaki tsunade gibi olması, adamlar eskiden bir bölümde birden fazla manga sayısı işlerken, şimdi çoğu bölümde 1 manga sayısı bile işlemiyorlar. Yani arc manga da bile yavaş gidiyorken, anime de iyice çekilmez oluyor.
Wano'yu animeden takip ediyor olsam bırakırdım çoktan. Mangaya geçmeyenlere hayret ediyorum valla bu kadar yavaş ilerleyemez bir seri. Bazı bölümlere baya kasıyorlar geri kalanında aynı terane. Bu şekilde bir formül tutturmuş Toei, yabancılarda baya ayıla bayıla izliyor.

Wano'yu animeden takip ediyor olsam bırakırdım çoktan. Mangaya geçmeyenlere hayret ediyorum valla bu kadar yavaş ilerleyemez bir seri. Bazı bölümlere baya kasıyorlar geri kalanında aynı terane. Bu şekilde bir formül tutturmuş Toei, yabancılarda baya ayıla bayıla izliyor.
Yabancıların beyni sütlaç olmuş. Ne yayınlasan çığlık ata ata izliyorlar. Araya iki meme sahnesi de koyunca efsane anime oluyor one piece... :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 5, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık