Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece (1-915) 480p [HorriableSubs] Torrent 140 GB

Teşekkür ederim bir deneyeyim video editi en son 6 sene önce yaptım bakalım ama çok uğraştırıcı olursa vazgeçerim herhalde.
Hangi programı kullanacaksın bilmiyorum ama sinematik siyah şerit yaparsan logolar gözükmeyecektir zaten. Veya zoom girersin vs. AMW yapacağın için çok problem olmaz herhalde.

Eski videoları demiyorum ki. Belli bir seneye kadar 480p var sadece zaten.
Eski bölümleri de 1080p olarak ayarlamışlar. Bir nevi zoom girmişler yani. Yüksek kalitede indireyim derken ne bu tuhaflık demesinler diye uyarayım dedim. : ))

Hangi programı kullanacaksın bilmiyorum ama sinematik siyah şerit yaparsan logolar gözükmeyecektir zaten. Veya zoom girersin vs. AMW yapacağın için çok problem olmaz herhalde.

Eski bölümleri de 1080p olarak ayarlamışlar. Bir nevi zoom girmişler yani. Yüksek kalitede indireyim derken ne bu tuhaflık demesinler diye uyarayım dedim. : ))
Dressrosa arkı var bende mesela 1080p dediğin olay yok.

Video edit yapmayı düşünüyordum da o yüzden sordum mkv dosyaları video programında gözükmüyor teker teker dönüştürmekte ölüm mkv olmasaydı indirecektim.
bu eski konu internette ararken denk geldi ancak yine de yazmadan edemedim. ben toplu dönüşümler için ffmpeg kullanıyorum hatta bazen video kesmek için bile kullanıyorum. eğer isterseniz örnek ffmpeg scriptleri paylaşabilirim.

Misal Klasördeki srt altyazı ile mkv dosyalarını mp4 olarak birleştirmek için
aşağıdaki kod bloğunu .cmd ya da .bat olarak kaydedin ve video ile altyazıların olduğu klasöre atıp çalıştırın.
tabi ffmpeg.exe dosyasını da indirip aynı klasöre atmanız ya da ffmpeg path'ini windows path'e eklemeniz gerekiyor.

Bash:
:: https://docs.microsoft.com/en-us/windows-server/administration/windows-commands/for
:: https://superuser.com/questions/489240/how-to-get-filename-only-without-path-in-windows-command-line
:: for %%f in (*.*) do echo %%f
for %%i in (*.*) do (
  echo "Extension: %%~xi"
  if "%%~xi" == ".mkv" (
    ffmpeg -i "%%i"   -vf subtitles="%%~ni.srt" "%%~ni.mp4"
  ))
)
pause

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık