Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Pace Türkçeleştirme Projesi - onepacetr.net - (%95)

Gayet güzel bir proje aşırı takdir ettiğim bir şey kimse kolay kolay bunun için uğraşmaz. Adam gayet düzgün bir biçimde her yolu söylemiş özrünü dilemiş hala gerginlik üstüne gerginlik çıkarıyorsun amacın ne burada? Herkes zaten emeğine kendine özgü çevirilerine saygı duymuş ama sen böyle tavır takınarak sürekli aşağılayarak bu adama böyle yazılar yazarsan bu adamın da şevkini kırarsın. Sitemini anlayıp özür dilemiş kaldırırım bir daha kullanmam demiş kimse sana haksızsın da demiyor ama üslup her şeydir. @Enma nın dediklerine katılıyorum böyle egoist egoist konuşmana gerek yok. Sırf fark yaratacağım diye özel isimleri çevirmişsin hiç buna girmiyorum bile kendi tercihin.

Ayrıca @jackcohle emeklerin için kendi adıma teşekkür ederim. 1000 küsür bölümlü çok sevdiğim animeyi boş sahnelerden ötürü hayranı olmama rağmen benim bile izleyesim gelmiyor ki eşimi çocuğumu nasıl başlatacağım diye düşünürken sen çıktın. Şu durumları toplayım ben de sana destek olmak istiyorum maddi olarak.

Merak etmeyin. Daha önce iletişime geçip yardımcı olmak isteyen Arcadia Fansub ile konuştum kendileri eksik olan bölümlerin çevirisini yapacaklarını söylediler. Kaldırdığım bölümleri onlar çevirdikçe ben ekleyeceğim. Ben bu işlerden anlamıyorum. Anlasaydım animanın çevirilerine güzel demezdim. Çevirmen olan tüm arkadaşlardan özür dilerim benim hatam :)

Gayet güzel bir proje aşırı takdir ettiğim bir şey kimse kolay kolay bunun için uğraşmaz. Adam gayet düzgün bir biçimde her yolu söylemiş özrünü dilemiş hala gerginlik üstüne gerginlik çıkarıyorsun amacın ne burada? Herkes zaten emeğine kendine özgü çevirilerine saygı duymuş ama sen böyle tavır takınarak sürekli aşağılayarak bu adama böyle yazılar yazarsan bu adamın da şevkini kırarsın. Sitemini anlayıp özür dilemiş kaldırırım bir daha kullanmam demiş kimse sana haksızsın da demiyor ama üslup her şeydir. @Enma nın dediklerine katılıyorum böyle egoist egoist konuşmana gerek yok. Sırf fark yaratacağım diye özel isimleri çevirmişsin hiç buna girmiyorum bile kendi tercihin.

Ayrıca @jackcohle emeklerin için kendi adıma teşekkür ederim. 1000 küsür bölümlü çok sevdiğim animeyi boş sahnelerden ötürü hayranı olmama rağmen benim bile izleyesim gelmiyor ki eşimi çocuğumu nasıl başlatacağım diye düşünürken sen çıktın. Şu durumları toplayım ben de sana destek olmak istiyorum maddi olarak.
Bu tarz yanımda olduğunuzu gösterdiğiniz yorumlar en büyük destekçim oluyor. Çok teşekkür ederim herkese

Zaten 15 bölüm vardı artık yok kaldırdım. Arcadia Fansub bu konuda yardımcı olacaktır.
Allah korusun bu çocuktan bizi eğer mangamızı bu çevirmiş olsa seriyi bırakır taşı tarağı toplar terkederdik

- Veya çevirilere müdahale ettiğimi belirten bir not düşerim sitede.

+ Bu hırsızlık yapacağım, izniniz var mı sorusu gibi. Ben çevirimi doğru olduğunu düşündüğüm biçimiyle paylaşıyorum zaten, tabii ki başkalaştırmaya çalışan birine izin veremem.
Tehdit etmiş bu @Mihawk birde çevirim doğru demiş

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık