Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] OMNIA (Yerli Manga Çalışması)

Herkese selamlar, öncelikle hepinizden özür dileyerek yaklaşık 3 aydır uğraştığımız yerli manga projemizi yaşadığım sağlık sorunu başta olmak üzere ailevi ve kişisel sebeplerden dolayı askıya almaya karar verdik bu süreçte bize olan desteğiniz için, sürekli arkamızda olduğunuz için çok teşekkür ederim dostumla alakalı bir durum yoktu tamamen benim açımdan sorunlar ortaya çıktı başta dostum olmak üzere hepinizden özür diliyorum hayal kırıklığına uğradığınız için her şey yoluna girdiğinde tekrar aranızda olmayı çok istiyorum herkese çok teşekkür ederim.
özür dilerim
Geçmiş olsun.
Kaan'ın Evo'yu şamarlayacağını göreceğim anı büyük bir heyecanla bekliyor olacağım.

Evo gibi temiz oğlanla ne alıp veremediği olur insanın. Ne etti bu uşak sana?
Şimdi Buhr Kaan abimiz birisini şamarlayacak orası kesin.
Jeno ana karakter, plot armoru vardır onun, onu geçelim.
Genryu, Katsuka ve Samcey baba karakterlerden zaten.
Cartı sevdiğimiz bir kardeşimiz.
Geriye sadece Hardy ve Evo kekoları kaldı.
Açıkçası Evo'ya ısınamadım hatta ilk günden beri gıcık kapıyorum, bu hissi görmezden gelemiyorum. Sanırım Evo'nun hateri olmak kaderimde varmış...

Öncelikle geçmiş olsun. Projeye güvendiğiniz kişi yada kişileri davet etseydiniz keşke. Hem sizler içinde moral olurdu. Tekrar dan geçmiş olsun sağlık önemli umarım ileride görürüz.

Son düzenleme:
Şimdi Buhr Kaan abimiz birisini şamarlayacak orası kesin.
Jeno ana karakter, plot armoru vardır onun, onu geçelim.
Genryu, Katsuka ve Samcey baba karakterlerden zaten.
Cartı sevdiğimiz bir kardeşimiz.
Geriye sadece Hardy ve Evo kekoları kaldı.
Açıkçası Evo'ya ısınamadım hatta ilk günden beri gıcık kapıyorum, bu hissi görmezden gelemiyorum. Sanırım Evo'nun hateri olmak kaderimde varmış...
Kekoymuş. :artiz:
Halis Osmanlı tokadını plot armora kurban ediyorsun bir de Hardyciğimi laf ediyorsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık