Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Olası Luffy vs. Sakazuki

Sakazuki ara boss şeklinde harcanacak biri değil. Kaido’dan sonra arc boss’u da olamaz. Dövüşeceklerini sanmıyorum.

Ha olur da dövüşürlerse magma meyvesi çözüm bulunamayacak bi güç değil. Kaido’nun final saldırısında gördük Luffy kendini hakiyle koruyabiliyor.

Magma meyvesinin her saldırısının öyle vurduğunu yok eden bişey olduğunu sanmıyorum. Çoğu saldırıdan hakiyle korunabilir. Meigou sıkıntı yaratır.

Luffy Kata’nın mızrağı yese öleceğinin farkındaydı ona göre dövüştü. Meigou’yu görünce de yapar aynısını. Meteor yağmuru, dev magma yumruk gibi saldırılardan yanık iziyle çıkar. Meigou görünce kaçmaya başlar veya hakili yumrukla çarpıştırır.

Şuan dövüşseler luffy’nin en büyük sorunu yorgunluk olur. Meigou değil.
Dragon'un helalidir Akainu

Bir de Luffy haterı dersiniz bana, utanın. :artiz:
Oyunlarda kalkan skilli vardır ya, bastınmı etrafında bir kalkan oluşur... Luffy yakında 24 saat öyle gezmeye başlar.

Akainu'nun Luffy'nin bedenine temas etmesi mümkün değil.
Luffy lastik, lastik erir falan deniliyor, hiç kimse Akainu Luffy'e dokunabilecekmi diye sormuyor.

Dokunamaz arkadaşım. Yok öyle bir savaş.
Buradan sağ çıkan bir Luffy var. Bu saldırıdan hasar almayan adam için lawların üstesinden gelmek çok bi problem değil, ha konu atakların yakıcı olmasıysa o da bir şekilde çözülür.
Konu haki ise Luffy'den daha çok kimde olabilir ki? Bu yüzden diyorum, artık kim Luffy'e gerçek anlamda rakip olabilir kestiremiyorum. Tanrısal güçleri olan bir rakibi olursa belki o zaman zorlanır.
Luffy yeteneklerindeki handikaplardan tek tek kurtuluyor, bunu bir şekilde çözecektir.

Evrene kafa mı atacak olum en büyük denizci gücünün fişini çekecek işte daha ne olsun. Hele bi onu yapsın da
Akainu aşağı yukarı seviyesi belli. Yonko seviyesi olduğunu düşünmüyorum ama hadi diyelim yonko seviyesi olsun (big mom seviyesi) Dragon dediğimiz adam yonko üstü beklenilen kimine göre KK üstü bir adam. Ki bende öyle düşünüyorum.

Ya im ile dövüşür ya beş ihtiyarlar ile ya da yeni çıkacak bir karakter ile. Akainu ile dövüşürse benim için karakter güç olarak patlamıştır.

Luffy canlı-cansız meyvesiyle herkese nüfus eden tek karakter. Meyvesi hem zoan,hem paramecia hemde logia. Akanın magmalarını plastik yapar.
Luffy'İ yenmek istiyorsan;

1-) yorulmasını bekleyeceksin.
2-) kafasına deniz taşıyla yapılmış balyoz indireceksin.
3-) denize atacaksın
4-) meyve iptali olan yami meyvesi.
5-) En güçlü paramecia meyvesi gura gura ile kafa kafaya artık dövüşeceksin. Yenilir mi bilmiyorum ama gura gura meyvesinin uyanışını görmedik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık