Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Okuduğunuz veya Okumaya Devam Ettiğiniz Webtoonlar

Beğendiğiniz veya potansiyel gördüğünüz seriler hangileri?

• Kullanılan toplam oy
    116
Bir sürü var. Ama sadece okuduğum yani haftalık takip edip yeni bölüm çıkmasını beklediğim serileri yazacağım.

The S-Classes That I Raised
The Lord’s Coins Aren’t Decreasing?!
SSS-Class Suicide Hunter
MookHyang DarkLady
The Breaker 3 – Eternal Force
Nine Heavens Swordmaster
Nano Machine
The Undefeatable Swordsman
Revenge of the Sword Clan’s Hound
Existence
The Return of the Crazy Demon
Legendary Youngest Son of the Marquis House
The Youngest Son of a Conglomerate
The World's Best Engineer

Bir sürü var. Ama sadece okuduğum yani haftalık takip edip yeni bölüm çıkmasını beklediğim serileri yazacağım.

SSS-Class Suicide Hunter
MookHyang DarkLady
Nine Heavens Swordmaster
Nano Machine
Existence
bildiğin güzel +18 gore (şart değil gore olmasıda hani kan dökülsün istiyom) aksiyon-fantastik belki romantizm belki isekai türü bir şey var mı

Bi sayalım bakalım.
-Tower of god
-Player
-The Breaker S3
-Lookism
-How to fight
-To not Die
-Juvenille offender
-Legend of the northean blade
-Wind breaker
-Eleceed
-Study Group
-Zomgan
-Mercenary enrollment
( arada olduğu için şu an okuyamadığım 2-3 tane daha seri var)
Baya okuyormuşum he gene

bildiğin güzel +18 gore (şart değil gore olmasıda hani kan dökülsün istiyom) aksiyon-fantastik belki romantizm belki isekai türü bir şey var mı
Seinen tarzın diyorsun yani. Kan tüm serilerde var ama çoğu o atmosferi veremiyor. Aklıma ilk Bastard geldi. Rooftop Sword Master da güzeldir. Ayrıca, Leviathan.

Tower of God geri başladı ama eski tadı vermiyor. Bence buraları çok dağıtmadan toparlayıp bir sonraki kat ile bir tazelik getirmeli bence.

SSS-Class Suicide Hunter
MookHyang DarkLady
Nine Heavens Swordmaster
Nano Machine
Existence
SSS class in espri anlayışını çok sevmiştim kütüphane bölümlerinde bıraktım biriksin diye ona devam edicem. Mookhyang da çizim olarak farklı ama oturaklı güzel seri oda kalmıştı baya birikti.

SSS class in espri anlayışını çok sevmiştim kütüphane bölümlerinde bıraktım biriksin diye ona devam edicem. Mookhyang da çizim olarak farklı ama oturaklı güzel seri oda kalmıştı baya birikti.
Mookhyang, ilk bölümden beri takip ediyorum ve en sevdiğim serilerden biridir. O farklı çizim tarzı zaten benim daha çok hoşuma gidiyor. Çizim tarzı fırça ile çizilmiş gibi. Bana Vagabond u hatırlatıyor azda olsa. Çoğu kişi sevmese de ana karakterin şu anki durumu benim daha çok hoşuma gidiyor. Seri oturaklı çünkü yeniden doğma furyası çıkmadan önce çıkan bir novelden uyarlanmış. 1999 da çıkmış ilk bölümü.

bunların hangisi weebtoon hangisi manhwa/manhua bilmiyorum. bunu baştan söyleyeyim.

tower of god'a başladım tekrardan. ilkinde 25-30 bölüm okuyup sıkılmıştım. bu sefer 50'li bölümlere kadar gelebildim. bakalım, belki bir sonraki okuyuşumda 100. bölüme gelebilirim.

legend of the northern blade, chronicles of the demon faction, reincarnation of the suicidal battle god, the chronicles of heavenly demon, return of the mount hua sect, swordmaster’s youngest son, revenge of the ıron-blooded sword hound, magic emperor var şu an güncel olarak takip ettiğim.

mookhyang darklayd ve volcanic age. sevdiğim iki seri ama birkaç aydır bölüm yok.
second life ranker. güzel seri ama sonunda toparlayamayacaklar bence.
the greatest estate developer. eğlenceli ama ana karakterin mimiklerini çok fazla ön plana çıkardıklarından sıkmaya başladı.
return of the crazy demon. ikinci sezonu pek sarmadı. görsellere bakıp geçiyorum.
masters of lightning knives. hikayesi çok yavaş ilerliyor, bıraktım bırakacağım.
adını unuttum ama başrolünde yılanlı bir suikastçı olan bir seri vardı. sezon finali verdi, o da güzeldi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık