Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Öylesine Çizimler (sketchtoy.com)

Bu kadar kötü olabileceğim aklıma bile gelmezdi. Şuraya basit bir environment keyframe bile çizemedik deli etti bu uygulama beni. En kötü yanı kalemin baskı hissiyatını algılamadığı için ha mouse ile çizilmiş ha tablet ile farketmiyor. Bu ne arkadaş ızdırap gibi. :oleyo: Güzel bir şeyler çıkarabilen arkadaşları cidden tebrik ediyorum.

Bu kadar kötü olabileceğim aklıma bile gelmezdi. Şuraya basit bir environment keyframe bile çizemedik deli etti bu uygulama beni. En kötü yanı kalemin baskı hissiyatını algılamadığı için ha mouse ile çizilmiş ha tablet ile farketmiyor. Bu ne arkadaş ızdırap gibi. :oleyo: Güzel bir şeyler çıkarabilen arkadaşları cidden tebrik ediyorum.

Merak etme daha kötüsü var mesela ben :oleyo2:

Bence kötü olmamış.

Ben beğendim. Böyle yeraltında metro veya gece vakti köprü çalışması hissi aldım.
Akainu konuşma metni çalışırken...
Resimlerin yanında kurguların da iyi, hatta Oda'dan daha iyi. Konuyu yaşatıyorsun.

Ben beğendim. Böyle yeraltında metro veya gece vakti köprü çalışması hissi aldım.
Başta tam ona benzer bir şey düşünmüştüm aslında. Sonrasında ise silgiyi kullanınca baktım her şeyi siliyor ve arka plan açılıyor. Daha sonrasında ise iyice bunalıp anlamsızca boş karalama yaptım her tarafa çekilir. Ben bile diyemem tam olarak ne olduğunu :) En son dedim ulan bari dağ ve gökyüzü gibi anlamlı şeyler çizelim :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık