Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Önemli SBS'ler (20 Sonrası)

R. Zoro

R : Killer'ın yüzünü görmek istiyorum.
O : Bende.

Çok iyi ya :D Ellerine sağlık Marco

Bakın burdan aslında bir şeyler çıkabilir.Roger'ın meyvesi lastik diyenler vardı.Belki buna bir kanıt gibi bir şey olabilir.:D
Aynı zamanda olamazı vurgulamış çünkü.:D
teorim su:shanks roger ölünce onun lastik meyvesini bulmak için yola çikti ve buldu.amaci meyveyi yiyip rogerin güçlerini devam ettirmekti.ama daha sonra luffy
ile karsilasti ve meyveyi luffy yiyince onu korumaya karar verdi kolunu filan feda etmesi filan bu yüzden bence.buna göre soru su sadece lastik meyvesi için bu kadar sey yapilir mi?demek ki lastik meyvesinin daha açiklanmayan gizli güçleri var.oda sbs de basindan beri luffy e lastik meyvesi vermeyi düsündügünü söylüyor.bir sebebi varsa bence budur.

teorim su:shanks roger ölünce onun lastik meyvesini bulmak için yola çikti ve buldu.amaci meyveyi yiyip rogerin güçlerini devam ettirmekti.ama daha sonra luffy
ile karsilasti ve meyveyi luffy yiyince onu korumaya karar verdi kolunu filan feda etmesi filan bu yüzden bence.buna göre soru su sadece lastik meyvesi için bu kadar sey yapilir mi?demek ki lastik meyvesinin daha açiklanmayan gizli güçleri var.oda sbs de basindan beri luffy e lastik meyvesi vermeyi düsündügünü söylüyor.bir sebebi varsa bence budur.
lastik meyvesi çünkü yıldırımdan etkilenmiyor lastik meyvesi çünkü g2 ve g3 var ben roger'in meyve yediğini düşünmüyorum

günceleme için teşekkürler marco

Shanks gomu-gomu meyvesini roger öldükten 50 yıl sonra bulurdu.Kaldı bu adam 1 yıl kalmış luffy nin köyünde o sürede+o süreden önce niye yemedi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık