Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Önemli SBS'ler (20 Sonrası)

R : Merhaba. İşte sorum Oda-sensei. Bütün karakterler içinde, en çok kendine benzettiğin hangisi ?
(Örneğin ben kendimi Usopp'a benzetiyorum…)
E.Oda : Eveet… hmm. Becerikli zeki, rahat kişilikli. O kıyafetler… bunları düşündüğünde, sadece bir karakter var bana benzeyen. Onu biliyorsunuz. KIZILSAÇLI SHANKS… oh ! herkesin alkışladığını duyabiliyorum… Hahaha… Uh .. ouch !! Lütfen, bana birşeyler atmayı bırakın !! Gerçekten acıyor !!

Demiştim. Adam çocukluk hayalini çiziyor Shanks üzerinden.

R : Bütün şeytan meyvelerinin üzerinde kıvrımlar var mı ?
E.Oda : Evet var, bunlar meyveleri ayırt etmekte kullanılıyor, Bazen Sanjide bir şeytan meyvesi mi diye merak ediyorum.
Buradan her yere gider bu kral. Şeytan meyvelerini Im yapıyor ama iradeleri var ondan kaçtılar. Kendisine karşı kullanılmasın diye de denizden men edildiler vs.

R : Odacchi , selamlar ! Benim teredütte kaldığım bir şey var. 277’nci bölümde, Luffy büyük anacondadan kaçmaya çalışıyor, ve yılanın göz kapaklarını açıyor, ancak gözün içindeyse bunu nasıl yapıyor ? Lütfen bunu Luffy'ye sor !!
E.Oda : Tamam biliyorum çok mantıksız, Luffy gel lan buraya !!

L : Ne !? Sorun nedir ? Bunda bir yanlış yokki.
E.Oda : Evet var ! Gözün içindeyken göz kapağını nasıl kaldırıyorsun sen ? Onu bırak gözün içine nasıl girdin sen !?!?
L : Sorun yok, endişelenme. Komik değilmiydi ?
E.Oda : Evet , Sanırım öyleydi ! Anahtar nokta da bu . L : Evet , evet ! ahahaha . O : Ahahaaha

Gizli şifreleri çözmede uzman Oda fanı: oha E. Oda Luffynin joyboy olduğunu önceden bize anlatmış .

Bu arada one piecenin( hazine olan )komik bir şey olması ihtimali beni korkutuyor ama sonumuz hazin olacak .

R : Odacchi , selamlar ! Benim teredütte kaldığım bir şey var. 277’nci bölümde, Luffy büyük anacondadan kaçmaya çalışıyor, ve yılanın göz kapaklarını açıyor, ancak gözün içindeyse bunu nasıl yapıyor ? Lütfen bunu Luffy'ye sor !!
E.Oda : Tamam biliyorum çok mantıksız, Luffy gel lan buraya !!

L : Ne !? Sorun nedir ? Bunda bir yanlış yokki.
E.Oda : Evet var ! Gözün içindeyken göz kapağını nasıl kaldırıyorsun sen ? Onu bırak gözün içine nasıl girdin sen !?!?
L : Sorun yok, endişelenme. Komik değilmiydi ?
E.Oda : Evet , Sanırım öyleydi ! Anahtar nokta da bu . L : Evet , evet ! ahahaha . O : Ahahaaha

Gizli şifreleri çözmede uzman Oda fanı: oha E. Oda Luffynin joyboy olduğunu önceden bize anlatmış .

Bu arada one piecenin( hazine olan )komik bir şey olması ihtimali beni korkutuyor ama sonumuz hazin olacak .
Bunu zaten Nika çıktıktan hemen sonrasında söylemiştik Sbs’ye gerek yok. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık