Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Önemli SBS'ler (20 Sonrası)

Shinigami

O: Ace'in alevinden tamamen farklı. Buna normal hikayenin bir noktasında değinebilirim, Şuanda bu kadar söylüyorum.

Sanırım Dressrosa Arc'da buna değinebilir. Evet evet, olabilir.

Teşekkürler.

bhdr

Bu SBS lerdeki soruların bir çoğunu okuyucular sormuyor.
Belli ki oda bize açıklamak istediği şeyler hakkında kendisi kendisine soruyor.

Alıntı:

"R : Oda-sensei , bu sana ilk sorum, Bazen korsan tarihi hakkında kitap okuyorum, Supernova Çaylakları isimleri doğrumu ?
Spoiler :

-Eustass "Captain" Kid = 13th century pirate "Eustace the Monk" + 17th century Scottish pirate "William Kidd"
-X. Drake = 16th century English adventurer and privateer "Sir Francis Drake"
-Basil Hawkins = "John Hawkins", similar to above + 17th century pirate doctor "Basil Ringrose"
-Capone "Gang" Bege = "Thomas Cavendish", similar to above
-Trafalgar Law = 18th century English pirate "Edward Low"
-Jewelry Bonney = 18th century woman pirate "Anne Bonny"
-Urouge = 16th century Arab pirates Barbarossa brothers, "Oruc"
-Scratchmen Apoo = 19th century Chinese pirate "Chui Apoo"

O : Harika !! benim açıklamama gerek kalmadı . Sadece Capone Bege , Amerikan mafyası, Al Capone dan model alındı, Killer ise benim tembelliğim. Yani doğru çaylaklar gerçek korsanlardan isimleri alındı. Tabikl bunlar sadece isimler sonuçta."

Burada okuyucunun tek yanlış olarak ileride çıkacak cavendish i vermesi manidar değil mi ? Hem de ne alakası var cavendish le capone gang bege nin, belli ki hayalindeki okuyucunun hepsini doğru tahmin etmesini istememiş o an kendi etkilendiği bir kişinin ismini yanlış olarak vermiş.Bu arada şu sıralar güncel manga da bulunan cavendish in de kimden esinlenildiği belli oldu Thomas Cavendish.:D

Ayrıca ben bir sbs de ODA'nın OP deki en zeki karakter olarak Benn Beckmann yazdiğni okumuştum. Benden başka böyle bir şey duyan ya da gören var mı :)

Edit : Tamamdır "Solid Snake" nin dediği gibi East Blue Saga'daki en zeki karakter.

Ayrıca ben bir sbs de ODA'nın OP deki en zeki karakter olarak Benn Beckmann yazdiğni okumuştum. Benden başka böyle bir şey duyan ya da gören var mı :)
Benn Beckman'ın, tüm dünyanın değil East Blue'nun en zeki kişisi olduğunu söyledi. İkinci Kuro, üçüncü de Nami'ydi yanlış hatırlamıyorsam.

48. Ciltte Vegapunk bekleyin demiş
68. Ciltteyiz Vegapunk'un V'si yok az biraz bir şey öğrendik meyveler hakkında ama olsun :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık