Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ölenlerin Geri Döner mi?

-Ben şöyle düşünüyorum tamam DB de ana tema toplardı toplar toplanınca herkes bir kereliğine de geri dönebiliyordu bizim ana temamız ise OnePiece(Tek parça) anlatmak istediğim şu eğer Op yi bulunca belki böyle şeyler olabilir.

-Luffy ölecek KK oldukdan sonra bundan eminim çünkü şuana kadar tahminen 20 yılı gittti(10 yılı İmpel Down da gitti) Malum Geard Second Sayesinde de ömrü yavaş yavaş azalıyor.

-KK olacak sonrası Malum. Ondan sonra tayfası onu geri getirecek. benim düşüncem bu Brook'a katılıyorum. Ama bellide olmaz ODA bu :)

Öncelikle burun kanaması okumuştum bir yerde gerçekte olabilen bir şey ayrıntısını hatırlamıyorum ama damarların genişlemesi kan akımı hızlanmasıyla ilgili birşeydi yani Dragon Ball temasıdır demek haksızlık oluyor sadece biraz abartısı işin, diğer yandan canlanma olayı olursa yapılacak tek kişi bu seride Luffy olur sanmıyorum herhangi bir nakama için o şekilde birşey yapsınlar. Wb ve Ace imkan vermiyorum bu seride başka hiç kimse o kadar açık ölmedi :D Oda öldürmeyince öldürmüyor denizin bilmem kaç metre altından Cariboo'nun tayfası kurtuluyor, Enel'in yıldırımları kimseyi öldürmüyor yani öldürmesi boşa değil. Kishimoto paso adam öldürüyordu nedenini gördük ama Oda öldürmediği için sanmıyorum birilerini getirsin. Zaten Ace'i ve Wb'yi de getirmesin korsan değiller evcilik oynuyolar resmen baba oğul diye :artiz:

Ace geri dönemeye bilir ama bence Sabo kesinlikle geri dönecek animede öldü denilmişti ama bu sadece uzaktan görülme bir göz kararı Sabo geri dönecektir bence.
Sabo'nun öldüğü bir yerde söylenmedi.

Silver D Wolf

bence öle birşey olsa roger hastalığını iyileştirirdi niye kendi dururken yapacağı işi başkasına miras bıraksın...
bu arada brook un meyvesinden sadece 1 tane var yani sadece o geri gelebildi
gidenler rahmet kalanlarada haklarında hayırlısını diliyorum :D

Ömrü kısalıyor diyenlere sorum: Hangi manga da ömür kısaltan teknikler kullanan biri erken yaşta öldü? Lafta ömür kısalıyor o kadar...

Monkey D. Garp

Luffy'nin ömür kısaltan eylemlerinin etkisi ilerde illaki karşımıza çıkacaktır.

roger gibi olacak sonu eminim :) hasta olacak kk olacak sonra asılacak,kesilecek:) tabi coby yakalayacak:)

ben en fazla moria'nın zombileri olarak hayata dönerler diyorum :) aslında hayata döndürme olayı seride brook'ta var ancak BB çeker alırsa işler değişebilir :D

ben en fazla moria'nın zombileri olarak hayata dönerler diyorum :) aslında hayata döndürme olayı seride brook'ta var ancak BB çeker alırsa işler değişebilir :D
BB Bizim tayfaya karışşın onun aklına karışlar luffy zaten kıl oluyor o herife gördüğü yerde dalacak bide Shanksi öldürdükten sonra luffy onu kesinlikle yaşatmaz :) ama karşılaşmalarına cok var :)

gok408

OP içinde nu tarz bir şeyin olacağını zannetmem.Bu seride öüleri efsanedir.Hikayeyi sağlamlaştıran ana öğeler.Ayrıca Luffy ölecek tayfa geri getirecek felan;Luffy hikayenin sonunda bana göre de ölecekama bu ölüm onu daha da bir kahraman yapacaktır.Geri dönüşü olmayacaktır.
Brook dirildi.Amam ilerde bir şekilde Brook olmayacak :( yoohoohoo

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık