Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ödül Tahminleri

Morgansın hafızayı silebilirler. O ihtimal de var.

Bilemedim, o kadarını hakediyor da hakettiğini alamayabilir.
Şöyle bişi var. Oda tayfaya yeni birini katarken hep Luffyden düşük ödüllüleri alıyor. Bak Luffy, Jinbeiyi geçti Jinebi öyle geldi. Bundan sonra gelcek adamlar baya 800-900 dan aşağı olmaz (eğer savaş gücü gelcekse) Luffynin ödülü bunlardan çok olmalı.

Şöyle bişi var. Oda tayfaya yeni birini katarken hep Luffyden düşük ödüllüleri alıyor. Bak Luffy, Jinbeiyi geçti Jinebi öyle geldi. Bundan sonra gelcek adamlar baya 800-900 dan aşağı olmaz (eğer savaş gücü gelcekse) Luffynin ödülü bunlardan çok olmalı.
Müttefikte oluyor ya. Mesela Law falan aynı.
Bana kalırsa 1 milyar olmalı da işte bilemiyorum. Brook hele efsaneydi bu arc. Smoothienin ve BigMomın elinden aldığı Pone kopyası, Carmel Ana tablosu, BigMomı utandırma, Zeus ve Prometheus çizme. Bi 500 haketti fazlasıyla. :)
Öyle bir şey olursa hevesimiz kursağımızda kalır.
O yüzden hevesini beklet. Çıkarsa seviniriz çıkmazsa şaşırmayız.

Müttefikte oluyor ya. Mesela Law falan aynı.
Bana kalırsa 1 milyar olmalı da işte bilemiyorum. Brook hele efsaneydi bu arc. Smoothienin ve BigMomın elinden aldığı Pone kopyası, Carmel Ana tablosu, BigMomı utandırma, Zeus ve Prometheus çizme. Bi 500 haketti fazlasıyla. :)
O zaman Nami de bir milyar haketti. Cracker vssine katkı, Yonko ormanını kontrol, BM'ye iki kere elektrik verme, BM'nin üç ana silahından birini oyuncak etme vs. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık